پرسش و پاسخ درباره اقدام پژوهی دبیرستان و ابتدایی+ دانلود

اقدام پژوهی دبیرستان

دوره دبیرستان یا متوسطه برای دبیران و معلمان و همکاران گرامی و کلیه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان که قصد ورود به عرصه معلمی را دارند دوره ای حساس و مهمی می باشد . لذا از این رو برای ارائه تحقیق در مورد اقدام پژوهی دبیرستان یه مقدار کار پیچیده و مشکلی است و از سوی دیگر به دلیل مشغله زیاد این قشر زحمت کش جامعه خیلی از همکاران شاید وقت نداشته باشند برای تهیه و ارائه این مقاله ها لذا از این رو ما بر آن شدیم کلیه مقاله های مربوط به اقدام پژوهی دبیرستان را با کمترین هزینه در اختیار شما همکاران گرامی قرار دهیم تماس .

شورای تحقیقات

به منظور گسترش فرهنگ پژوهش در مراکز آموزش و پرورش، ارتقاء کیفیت، هدایت فعالیت‌های پژوهشی، و دستیابی به راه حل‌های مناسب برای مشکلات آموزش و پرورش در سطح استان، شورای تحقیقات تشکیل شده‌است، تا بتواند با برنامه‌ریزی، تصویب طرح‌های پژوهشی، شناسایی ظرفیت علمی استان، نظارت بر فعالیت‌های پژوهشی شهرستان‌ها و مناطق، اهداف فعالیت‌های پژوهشی را تحقق بخشد.
جلسات شورای تحقیقات هر دو هفته یکبار تشکیل می‌گردد

مراحل نوشتن مقاله اقدام پژوهی

با توجه به این موضوع اقدام پژوهی دبیرستان ، المان هایی وجود دارد که جز بیشتر تجربیات هستند. در این جا، ما هفت مرحله را در تحقیقات معلم دبیرستان  انتخاب کرده ایم و مروری بر هرکدام را ارایه می کنیم.

طبیعت این المان ها و روشی که شما آن ها را کامل می کنید ، مورد به مورد فرق می کند (و حتی شهر به شهر ). اما، این المان ها اکثریت وسیعی از تجربیات دبیران را شکل می دهند.

  • آماده سازی یک مقاله اقدام پژوهی معلمان دبیرستان تحقیقاتی از ابتدا تا پایان طول سال تحصیلی را همراه است

اگر بخواهیم دقیق سخن بگوییم، مقاله اقدام پژوهی تحقیقاتی شما بخشی از دبیرستان شما نیست. بلکه، بخشی از پروسه پذیرش دبیرستان است.

مقاله اقدام پژوهی دبیرستان ، اهداف و مقاصد تجربیات شما را بناگذاری می کند: موضوع اصلی که شما درنظر دارید تا آن را مطالعه کنید و/یا سوالاتی که می خواهید به آن جواب دهید.

راههای ارتباطی با ما

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های ما تماس حاصل فرمائید .

 

اقدام پژوهی املاء

همچنین توضیح می دهد که چرا کار شما باارزش است و چرا با تخصص و اهداف مدارس شما مطابقت دارد.

نهایتا، یک پروژه اقدام پژوهی توضیح می دهد که چگونه شما برنامه ریزی می کنید که گزارش کار خود را  خود را تکمیل کنید. این، شامل معرفی تحقیقات موجود است که در ارتباط با کار شما بوده اند؛ و روشی که شما می خواهید در تحقیقاتتان استفاده کنید. تمام این ها به این معنی است که ، حتی با این که فایل اقدام پژوهی شما قبل از پایان سال تحصیلی آمده است، نقشی حیاتی در شکل دادن پروژه شما و کاری که در سه و یا بیشتر از سه سال آینده انجام می دهید؛ بازی می کند.

مشاهده فایل ها

اقدام پژوهی ابتدایی

نمونه فایل های اقدام پژوهی ارائه شده توسط کانون پرورش برای همه مقاطع تحصیلی اعم از ابتدائی و راهنمایی و دبیرستان می باشد . و از آنجایی که کلیه این مقاله اقدام پژوهی ارائه شده توسط سایت کانون پرورش فایل های ورد و قابل ویرایش هستند می توانید . با خرید و ویرایش این فایل های آنها را برای خود اختصاصی نمائید . و این فایل های اقدام پژوهی را در جشنواره های برگزار شده رتبه خوبی بیاورید .

موضوعات اقدام پژوهی معلمان

پروژه اقدام پژوهی معلمان با موضوعات مختلف و بسیار گوناگون توسط گروه آموزشی کانون پرورش تولید و ارائه میگردد . مهمترین هدف از این مقالات که توسط آموزش و پرورش هر استان به کلیه دبیران و معلمان پایه ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان ابلاغ میگردد . و حتی در جشنواره ها به این مقالات رتبه دهی و امتیاز دهی صورت میگردد . بررسی میزان شور و علاقه مربیان و دبیران هستند که چقدر این شغل بسیار حساس و آینده ساز توسط دبیران جدی گرفته می شود . چه میزان به شغل خود عشق می ورزند .

اقدام پژوهی

مقاله های اقدام پژوهی برای انواع مختلف موضوعات

مقاله های اقدام پژوهی یا موضوعات اقدام پژوهی برای برخی مقاله ها نسبت به پروژه های دیگر، دارای جزئیات بیشتری هستند:

  • اگر شما می خواهید برای یک اقدام پژوهی در مقطع ابتدایی درخواست کنید که خودتان موضوع اقدام پژوهی را انتخاب می کنید ( که بیشتر در مقاطع ابتدایی و راهنمایی و متوسطه یا دبیرستان ی کاربرد دارد)، نیاز دارید تا مقاله خود، و همچنین توانایی خود را برای انجام آن بفروشید. مدرسه ها می خواهد بداند که چرا انجام این مقاله اقدام پژوهی ارزش دارد و چرا شما پیشنهاد داده اید که این کار را با آن ها انجام دهید؟
  • اگر، می خواهید برای یک موضوعی درخواست کنید که از قبل تعیین شده است (بیشتر در مقاطع ابتداییی کاربرد دارد)، نیاز نخواهید داشت تا مدرسه را راضی کنید که مقاله تان ارزشمند است. بلکه نیاز دارید تا درکی از این موضوع بدست آورید. شما همچنین باید برای مناسب بودن به عنوان یک محقق ، موردی را تولید کنید و همچنین سودهایی را که می توانید برسانید مشخص کنید (مخصوصا اگر بحث بودجه باشد)

نمونه آماده اقدام پژوهی

تولید یک مرور بر کارهای گذشته انجام شده در ارائه اقدام پژوهی

قدم به قدم تا تولید یک مقاله با کیفیت

مرور ادبیات (یا مروری بر کارهای قبلی انجام گرفته در موضوع مقاله ) ، معمولا اولین چیزی است که شما باید بعد از آغاز پروژه اقدام پژوهی خود ، و ملاقات با  خود، به آن توجه کنید.

درجه سطح کیفی از ابتدائی تا دبیرستان

همان طور که درجه دبیرستان (“اقدام پژوهی دبیرستان”) محدود به دانشجویان فلسفه نمی باشد، مرور ادبیات مربوطه شما هم نیاز به مطالعه ادبیات انگلیسی ندارد (مگر این که شما در حال تکمیل مقاله در زمینه ادبیات انگلیسی باشید). بلکه، مرور، یک تحقیقی عمیق در زمینه خودتان است (“ادبیات” فعلی تحقیقاتی) که مرتبط با پروژه شما و یا موضوعات اقدام پژوهی مرتبط با آن است.

توصیه های آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش شما به شما توصیه هایی می کند. بعد از این توصیه ها، شما داده های موجود را شناسایی، سنجش و ارزیابی می کنید.

هدف از ارائه پژوهش

هدف در این جا این خواهد بود که ببینیم که این کار چگونه می تواند تحقیق شما را تحت تاثیر قرار دهد: آیا شامل یافته هایی می شود که نیاز است آن ها را به حساب آورید، شامل روش های موجود باارزش می شود و یا منجر به نتیجه گیری هایی می شود که شما می خواهید آن ها رابه چالش بکشید؟

پرسش مهر 97

پرسش مهر 97 که ساعاتی قبل توسط رئیس دولت اسلامی ایران جناب حجتالاسلام والمسلمین حضرت آقای دکتر روحانی مطرح گردید . که برای مشاهده این پرسش می توانید با کلیک بر روی گزینه پرسش مهر 97 تگ شده در بالای این پاراگراف این پرسش مهر را مشاهده نمائید .

سطح پیشرفته در تولید پژوهش

در حالی که در دوره  دبیرستان مقاله اقدام پژوهی تحقیقات اصلی می باشد، مرور بر ادبیات جایی است که شما مهارت خود را در جست و جو اثبات می کنید. شما نشان می دهید که تمام مطالب مربوط به مقطع تحصیلی را بررسی کرده اید (آن هم در یک سطح پیشرفته) و بنابراین توانایی این را دارید که از طریق ابتدایی خود، کاری جدید را در این زمینه انجام دهید.گ

پرسش و پاسخ

هدف از راه اندازي اين بخش ايجاد فرصتي براي پاسخگويي به سؤالات علمي-آموزشي و اجرايي معلمان پژوهنده در مسير انجام وظايف حرفه‌اي آنها مي‌باشد .
همكاران گرامي با طرح سؤالات خود در اولين فرصت پاسخ لازم را از مسؤولان دبيرخانه معلمان پژوهنده كشور دريافت خواهند داشت .

 
پرسش : سلام
با تشکر از سايت خوب شما
لطف کنيد سايتي در مورد سوالت امتحاني در مقا طع تحصيلي مختلف بدهيد هرچه زود تر
با تشکر
پاسخ : همكار محترم
پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش در محدوده پژوهش فعاليت دارد . در مورد خزانه سؤالات بايستي با گروههاي آموزشي در مناطق و يا سازمان استان محل خدمت تماس حاصل فرماييد.
پرسشگر : همت
پرسش : يك موضوع اقدام پژوهي در زمينه معاونت پيش دانشگاهي دخترانه
پاسخ : همكار محترم
موضوعات اقدام پژوهي توسط افراد درگير با موقعيت عملي تعيين مي‌شوند و نمي‌توان موضوعي را از راه دور به فردي سفارش داد. با اين وجود 150 نمونه از موضوعات اقدامات پژوهي در كتاب اقدام پژوهي راهبردي براي بهبود آموزش و تدريس چاپ پژوهشكده ارائه شده است.
پرسشگر : عليرضا خاتمي
پرسش : برق را توضيح دهيد.
پاسخ : سؤال مفهوم نمي‌باشد
پرسشگر : حسين
پرسش : dar mord falyathay gorohay darsi dar in sait
پاسخ : براي دريافت اطلاعات گروههاي درسي به سايت دفتر تأليف و برنامه ريزي به آدرس www.talif.sch.ir مراجعه نماييد
پرسشگر : laya birang
پرسش : باسلام
بهترين روش براي درمان يا جلوگيري از رفتارهاي نابهنجار يك دانش آموز چيست ؟
پاسخ : نمي‌توان بدون اطلاعات دقيق در خصوص درمان يك رفتار نابهنجار نسخه تجويز نمود . درمان يك رفتار نابهنجار در يك موقعيت روشن قابل مطالعه مي‌باشد
پرسشگر : ي خوش رفتار
پرسش : ارائه نمونه سوال ىر مقاطع راهنماي(اول-ىوم-سوم)حرفه وفن براى نوبت اول با رعاىت حيطه هاي شناختي ونمونه طرح درس براي واحد 6 (اول-ىوم-سوم)راهنمايي درس حرفه وفن
پاسخ : همكار محترم پايگاه ما صرفا در حوزه پژوهش فعاليت دارد .بنابر اين دسترسي به خزانه سوالات – را كه معمولا در اختيار حوزه ها ي اموزشي است – ندارد.ميتوانيد به گروههاي اموزشي مناطق مراجعه فرماييد.
پرسشگر : afigeh
پرسش : در مورد روش تدريس حرفه وفن راهنمائئ منبع مئ خواستم0
پاسخ : شما ميتوانيد با گروه برنامه ريزي حرفه وفن در دفتر تاليف به ادرس تهران ايرانشهر شمالي جنب فروشگاه مدرسه مكاتبه فرماييد.
پرسشگر : afigeh
پرسش : آموزش ضمن خدمت
پاسخ : سوال مفهوم نمي باشد
پرسشگر : ghasem
پرسش : سلام

خسته نباشيد سايت خوبي داريد اميدوارم که در ادامه راه هم موفق باشيد
من سئوالي ندارم فقط يک راهنمايي مي خوام
لطف کنيد بفرماييد که مقالات تربيتي – اجتماعي در رابطه با کار اموزشي را از کدام سايت به زبان فارسي دريافت کنم .
ممنون
حميد

پاسخ : با تشكر شما ميتوانيد مقالات منتشر شده در فصلنامه تعليم و تربيت و پژوهشنامه اموزشي را از سايت پژوهشكده تعليم و تربيت دريافتدداريد
آدرس سايت : www.iernet.org
پرسشگر : حمير رضايي
 

مقاله اقدام پژوهی رایگان

کلیه مقاله های اقدام پژوهی ارائه شده توسط سایت اقدام پژوهی کانون پرورش با هزینه بسیار پائین که با هدف کمک به تیم آموزشی و در راستای تشکر از همکاران گرامی برای زحمات کشیده شده برای جمع آوری و همینطور تامین هزینه های جانبی سایت دریافت میگردد . در بیشتر زمینه ها، مرور بر روی ادبیات مربوطه ، در حقیقت بخشی از رساله نهایی مقاله اقدام پژوهی شما را تشکیل می دهد- معمولا در زمینه برپایی پروژه شما، قبل از این که شما شروع به توضیح و اثبات مقاله خود کنید.

اولویت‌های پژوهشی

آموزش و پرورش از ارکان توسعه هر کشوری است که می‌تواند زیرساخت‌های علمی و فرهنگی کشور را بنا نهد. در این میان، پژوهش، محور توسعه و آموزش است، و تصمیم‌گیری بر پایه پژوهش، رمز موفقیت سازمان‌های آینده است. در این راستا، آموزش و پرورش استان کردستان نیز هر ساله با توجه به نیازهای ملی و منطقه‌ای طی فرایندی اقدام به ارائه پیشنهادهای مصوب در دو بخش طرح‌های تحقیقاتی و پایان‌نامه‌ها می‌نماید. جهت ارائه پیشنهاده پژوهشی طرح‌های تحقیقاتی، پژوهشگران باید حداقل دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد باشند. دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی نیز در صورت داشتن سوابق پژوهشی می‌توانند پیشنهاده پژوهشی خود را ارائه نمایند.

اولویت‌های پژوهشی در سال:

← اولویت‌های پژوهشی مخصوص طرح‌های پژوهشی:

اولویتی از این نوع در این سال ثبت نشده‌اس

← اولویت‌های پژوهشی مخصوص پایان‌نامه‌ها:

اولویتی از این نوع در این سال ثبت نشده‌است!
  1. برپایی تحقیق و جمع آوری نتیجه ها

وقتی که شما مرور ادبیات را انجام دادید، از دانشمندی به سمت تحقیق رفته اید. این موضوع به این معنی نمی باشد که شما دیگر هرگز هیچ مقاله ای اقدام پژوهی را نمی خوانید و یا این که دیگر از داده هایی که توسط فرد دیگری بدست آمده است، کمک نمی گیرید. بلکه، باید در حین انجام این کار، همواره خود را به روز نگه دارید و نسبت به پیشرفت های جدید در زمینه خود، در صورت لازم اطلاعاتی کسب کنید.

اما، فرق در این جاست که وقتی که وارد این مرحله شده اید، تمرکز اصلی شما بر روی تحقیق درباره سوال اصلی تحقیق خودتان خواهد بود. این موضوع به این معنی است که یک تحقیق سازمان دهی شده را باید انجام دهید و نتیجه هایی را بدست آورید که بتوان از آن ها نتیجه ای مناسب استخراج نمود

نمونه مقالات اقدام پژوهی معلمان ابتدایی

اقدام پژوهی برای معلم اول ابتدایی

خرد ۴, ۱۳۹۷ ۱

اقدام پژوهی بهبود خط نوشتاری دانش آموزان برای معلم اول ابتدایی

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی با موضوع حل مشکل جویدن ناخن در دانش آموز دوره ابتدایی

ارد ۷, ۱۳۹۷ ۱۶

اقدام پژوهی با موضوع حل مشکل جویدن ناخن در دانش آموز دوره ابتدایی

۳۰۰۰ تومان
نمونه اقدام اعتماد به نفس: چگونه توانستم اعتماد به نفس دانش آموزم را که از پدر گنگش خجالت می کشید را از بالا ببرم

ارد ۲, ۱۳۹۷ ۶

نمونه اقدام  اعتماد به نفس: چگونه توانستم اعتماد به نفس دانش آموزم را که از پدر گنگش خجالت می کشید را از بالا ببرم

۳۰۰۰ تومان
نمونه اقدام پژوهی انشا نویسی با موضوع چگونه می توانم مهارت انشانویسی دانش آموزان را افزایش دهم

فرو ۲۴, ۱۳۹۷ ۱۰

نمونه اقدام پژوهی انشا نویسی

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی معلمان ششم دبستان با موضوع فضای مجازی

فرو ۲۳, ۱۳۹۷ ۷

اقدام پژوهی معلمان ششم دبستان با موضوع فضای مجازی

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی معلم پنجم دبستان: چگونه توانستم لرزش صدا ولرزش دست دانش آموزم را حین پاسخ به درس های شفاهی وکتبی کاهش دهم

فرو ۲۳, ۱۳۹۷ ۷

اقدام پژوهی معلمان پنجم دبستان: چگونه توانستم لرزش صدا ولرزش دست دانش آموزم را حین پاسخ به درس های شفاهی وکتبی کاهش دهم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی درس ریاضی ششم ابتدایی : چگونه توانستم دانش آموزان پایه ششم را به درس ریاضی علاقه مند و مشکل آنها را در مورد کشیدن اشکال برای تقسیم کسرها حل کنم

فرو ۲۳, ۱۳۹۷ ۱۴

اقدام پژوهی درس ریاضی ششم ابتدایی : چگونه توانستم دانش آموزان پایه ششم را به درس ریاضی علاقه مند و مشکل آنها را در مورد کشیدن اشکال برای تقسیم کسرها حل کنم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی آموزگار پایه اول ابتدایی: راهکارهای کاهش گرایش دانش آموزان به برنامه های ماهواره ای

فرو ۲۳, ۱۳۹۷ ۰

اقدام پژوهی آموزگار پایه اول ابتدایی

۳۰۰۰ تومان

فرو ۲۲, ۱۳۹۷ ۳

اقدام پژوهی اعتماد به نفس برای معلمان ابتدایی: چگونه توانستم اعتماد به نفس دانش آموز کلاس دوم را تقویت نمایم

۳۰۰۰ تومان
نمونه اقدام پژوهی معلم دوم ابتدایی با موضوع چگونه توانستم حس حسادت دانش آموزان کلاس دوم فعال را به رقابت تبدیل کنم بهترین نمونه در قالب ورد

فرو ۲۱, ۱۳۹۷ ۵

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی معلم ابتدایی با موضوع هنر : بهبود رنگ آمیزی دانش آموزم

فرو ۲۱, ۱۳۹۷ ۲

اقدام پژوهی معلم ابتدایی با موضوع هنر : بهبود رنگ آمیزی دانش آموزم

۳۰۰۰ تومان

 

فرو ۱۴, ۱۳۹۷ ۱

نمونه اقدام پژوهی معلمان ایجاد رقابت سالم بین دانش آموزان ابتدایی

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی برای معلمان مقطع ابتدایی با موضوع چگونه توانستم اعتماد به نفس امین دانش آموز را بالا ببرم

فرو ۱۱, ۱۳۹۷ ۳

اقدام پژوهی برای معلمان مقطع ابتدایی

۳۰۰۰ تومان
نمونه اقدام پژوهی معلم دوم ابتدایی با موضوع چگونه توانستم حس حسادت دانش آموزان کلاس دوم فعال را به رقابت تبدیل کنم بهترین نمونه در قالب ورد

فرو ۵, ۱۳۹۷ ۷

سوالات آزمون ضمن خدمت ایمنی و امنیت مدرسه

سوالات آزمون ضمن خدمت ایمنی و امنیت مدرسه

سوالات آزمون ضمن خدمت ایمنی و امنیت مدرسه

دانلود سوالات واقعی آزمون ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

لوله بازکنی

نقاشی ساختمان

بالابر

اقدام پژوهی معلم کلاس پنجم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی برای اول ابتدایی با موضوع چگونه توانستم اعتماد به نفس زهرا دانش آموز کلاس اول آموزشگاه را تقویت نمایم

اسف ۲۵, ۱۳۹۶ ۱

اقدام پژوهی برای اول ابتدایی با موضوع چگونه توانستم اعتماد به نفس زهرا دانش آموز کلاس اول آموزشگاه را تقویت نمایم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی تقویت املا کلاس اول : چگونه می توانم به تقویت املای دانش آموزان ضعیف پایه اول ابتدایی کمک کنم دقیق و کامل در قالب ورد

اسف ۴, ۱۳۹۶ ۲۹

اقدام پژوهی تقویت املا کلاس دوم ابتدائی

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی معلم مدارس دوره ابتدایی با موضوع چگونه توانستم دانش آموز را به خط زیبا و نوشتن مشق ترغیب کنم

اسف ۱, ۱۳۹۶ ۱۰

 معلم مدارس دوره ابتدایی با موضوع چگونه توانستم دانش آموز را به خط زیبا و نوشتن مشق ترغیب کنم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی درس ریاضی چهارم ابتدایی با موضوع چگونه توانستم باروشهای نوین نمایشی به موفقیت تحصیلی دانش آموزانم در درس ریاضی کمک کنم

اسف ۱, ۱۳۹۶ ۷

 درس ریاضی چهارم ابتدایی با موضوع چگونه توانستم باروشهای نوین نمایشی به موفقیت تحصیلی دانش آموزانم در درس ریاضی کمک کنم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی مدیران مقاطع ابتدایی با موضوع چگونه توانستم با کمک درس تفکر و سبک زندگی ، تفکر خلاق را در دانش آموزان ایجاد نمایم

اسف ۱, ۱۳۹۶ ۴

 مدیران مقاطع ابتدایی با موضوع چگونه توانستم با کمک درس تفکر و سبک زندگی ، تفکر خلاق را در دانش آموزان ایجاد نمایم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی درس علوم اول ابتدایی با موضوع چگونه توانستم با کارهای عملی و کادرستیها دانش آموزان را به درس علوم علاقمند کنم

اسف ۱, ۱۳۹۶ ۵

اقدام پژوهی درس علوم اول ابتدایی با موضوع چگونه توانستم با کارهای عملی و کادرستیها دانش آموزان را به درس علوم علاقمند کنم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی معلمان چهارم دوره دبستان با موضوع چگونه توانستم با طرح تکالیف خلاق زمینه ی تمرکز وتعمیق یادگیری درحین تدریس رادر دانش آموزان پایه چهارم فراهم نمایم

اسف ۱, ۱۳۹۶ ۴

اقدام پژوهی معلمان چهارم دوره دبستان با موضوع چگونه توانستم با طرح تکالیف خلاق زمینه ی تمرکز وتعمیق یادگیری درحین تدریس رادر دانش آموزان پایه چهارم فراهم نمایم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی برای معلمان مقاطع دبستان با موضوع چگونه توانستم با برگزاری جلسات آموزش خانواده (مبتنی بر آیات و روایات) گرایش به طلاق را در اولیای دانش آموزان مدرسه ام کاهش دهم

بهم ۳۰, ۱۳۹۶ ۰

اقدام پژوهی برای معلمان مقاطع دبستان با موضوع چگونه توانستم با برگزاری جلسات آموزش خانواده (مبتنی بر آیات و روایات) گرایش به طلاق را در اولیای دانش آموزان مدرسه ام کاهش دهم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی پرخاشگری مقطع دبستان با موضوع چگونه توانستم با ایجاد رابطه عاطفی پرخاشگری و عدم توجه دانش آموزم رابهبودبخشم

بهم ۳۰, ۱۳۹۶ ۱۲

اقدام پژوهی پرخاشگری مقطع دبستان با موضوع چگونه توانستم با ایجاد رابطه عاطفی پرخاشگری و عدم توجه دانش آموزم رابهبودبخشم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی درس ریاضی مدارس ابتدایی با موضوع چگونه توانستم با استفاده از تلفن همراه، یادگیری دانش آموزان را در درس ریاضی افزایش دهم

بهم ۳۰, ۱۳۹۶ ۰

اقدام پژوهی درس ریاضی ابتدایی

اقدام پژوهی معلم مدارس ابتدایی با موضوع چگونه توانستم استقلال دانش آموزم را تقویت کنم

بهم ۳۰, ۱۳۹۶ ۴

اقدام پژوهی معلم مدارس ابتدایی با موضوع چگونه توانستم استقلال دانش آموزم را تقویت کنم

۳۰۰۰ تومان

 

نمونه های اقدام پژوهی مدیران مدارس

اقدام پژوهی مدیر آموزشگاه ابتدایی : چگونه توانستم نقش بازی وقصه را درآموزش دانش آموزان مدرسه ام به کارببرم

فرو ۲۳, ۱۳۹۷ ۲

اقدام پژوهی مدیر آموزشگاه ابتدایی : چگونه توانستم نقش بازی وقصه را درآموزش دانش آموزان مدرسه ام به کارببرم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی با موضوع اقتصاد مقاومتی , تولید و اشتغال برای مدیران مقطع دبستان

اسف ۱, ۱۳۹۶ ۲

اقدام پژوهی با موضوع اقتصاد مقاومتی , تولید و اشتغال برای مدیران مقطع دبستان

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی مدیران دوره ابتدایی با موضوع چگونه توانستم شرکت در جلسات آموزگاران را با راهکارهایی مفید و منظم نمایم

اسف ۱, ۱۳۹۶ ۱

چگونه توانستم شرکت در جلسات آموزگاران را با راهکارهایی مفید و منظم نمایم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی مدیران مدارس متوسطه با موضوع چگونه توانستم روابط انسانی وتسهیل ارتباطات بین سه گروه مخاطب مدرسه (معلم،اولیا،دانش آموزان ) را بهبود بخشم

اسف ۱, ۱۳۹۶ ۶

اقدام پژوهی مدیران مدارس متوسطه با موضوع چگونه توانستم روابط انسانی وتسهیل ارتباطات بین سه گروه مخاطب مدرسه (معلم،اولیا،دانش آموزان ) را بهبود بخشم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی مدیران مدارس ابتدایی با موضوع چگونه توانستیم در جذب کمک های مردمی در زمینه آموزشی پرورشی و مالی موفق شویم

بهم ۳۰, ۱۳۹۶ ۵

اقدام پژوهی مدیران مدارس ابتدایی با موضوع چگونه توانستیم در جذب کمک های مردمی در زمینه آموزشی پرورشی و مالی موفق شویم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی مدیر مدارس ابتدایی با موضوع چگونه با زیبا سازی فضای مدرسه بر شادابی و شادمانی دانش آموزانم تاثیر مثبت بگذارم

بهم ۱۶, ۱۳۹۶ ۱

اقدام پژوهی مدیر مدارس ابتدایی با موضوع چگونه با زیبا سازی فضای مدرسه بر شادابی و شادمانی دانش آموزانم تاثیر مثبت بگذارم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی برای مدیران مدارس با موضوع چگونگی دست یابی به مدیریت مشارکتی در مدرسه توصیف مکانیسم ها و راهکارهای دست یابی عملیات اجرایی نتایج و دستا وردها

بهم ۱۶, ۱۳۹۶ ۵

اقدام پژوهی برای مدیران مدارس با موضوع چگونگی دست یابی به مدیریت مشارکتی در مدرسه توصیف مکانیسم ها و راهکارهای دست یابی عملیات اجرایی نتایج و دستا وردها

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی برای مدیریت مدرسه با موضوع چگونه توانستم به کمک اجرای طرح فانوس و در راستای طرح تعالی فرهنگ کتابخوانی و مطالعه را در دانش آموزانم ترویج نمایم

بهم ۱۶, ۱۳۹۶ ۰

اقدام پژوهی برای مدیریت مدرسه با موضوع چگونه توانستم به کمک اجرای طرح فانوس و در راستای طرح تعالی فرهنگ کتابخوانی و مطالعه را در دانش آموزانم ترویج نمایم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی مدیران مقطع دبیرستان با موضوع پایه های استوار پایه چهارم انسانی متوسطه دوم

بهم ۱۶, ۱۳۹۶ ۰

اقدام پژوهی مدیران مقطع دبیرستان با موضوع پایه های استوار پایه چهارم انسانی متوسطه دوم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی مدیر مدرسه راهنمایی با موضوع چـگونه توانستم روابط اجتــماعی را در بین دانش آموزان مدرسه تقویت کنم

بهم ۱۴, ۱۳۹۶ ۱

اقدام پژوهی مدیر مدرسه راهنمایی با موضوع چـگونه توانستم روابط اجتــماعی را در بین دانش آموزان مدرسه تقویت کنم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی مدیر دبیرستان با موضوع چگونه توانستم با بهبود روابط انسانی در آموزشگاهم تعامل سازنده ای با دیگر عوامل مدرسه ایجاد نمایم

بهم ۱۴, ۱۳۹۶ ۴

اقدام پژوهی مدیر دبیرستان با موضوع چگونه توانستم با بهبود روابط انسانی در آموزشگاهم تعامل سازنده ای با دیگر عوامل مدرسه ایجاد نمایم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی مدیر مقطع متوسطه با موضوع چگونه توانستم تفکر پژوهشی را در دانش آموزان توسعه و تقویت نموده فرهنگ پژوهش را در آنها نهادینه سازم

بهم ۱۴, ۱۳۹۶ ۱

اقدام پژوهی مدیر مقطع متوسطه با موضوع چگونه توانستم تفکر پژوهشی را در دانش آموزان توسعه و تقویت نموده فرهنگ پژوهش را در آنها نهادینه سازم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی مدیران ابتدایی با موضوع اقدام پژوهی چگونه توانستم فرهنگ کتابخوانی و مطالعه در بین دانش آموزان در جهت پیشبرد یادگیری هر چه بیشتر ترویج دهم

بهم ۱۴, ۱۳۹۶ ۲

اقدام پژوهی مدیران ابتدایی با موضوع اقدام پژوهی چگونه توانستم فرهنگ کتابخوانی و مطالعه در بین دانش آموزان در جهت پیشبرد یادگیری هر چه بیشتر ترویج دهم

۳۰۰۰ تومان
نمونه اقدام پژوهی مدیریت آموزشگاه:راهکارهای اصلاح رفتارهای غیرمتعـارف و نابهــنجار دانش آمــوزان

بهم ۱۴, ۱۳۹۶ ۰

نمونه اقدام پژوهی مدیریت آموزشگاه:راهکارهای اصلاح رفتارهای غیرمتعـارف و نابهــنجار دانش آمــوزان

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی مدیران متوسطه: بهبود مشکلات رفتاری در سرویس مدارس

بهم ۱۴, ۱۳۹۶ ۰

اقدام پژوهی مدیران متوسطه: بهبود مشکلات رفتاری در سرویس مدارس

۳۰۰۰ تومان

معاون اجرایی

نمونه اقدام پژوهی با موضوع تشویق دانش آموزانم به خرید کالای ایرانی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی

فرو ۲۸, ۱۳۹۷ ۵

نمونه اقدام پژوهی با موضوع تشویق دانش آموزانم به خرید کالای ایرانی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی

۷۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی معاون اجرایی مقطع متوسطه با موضوع چگونه توانستم تاثیرات منفی شبکه های ماهواره ای و دنیای مجازی را در بین دانش آموزان دختر متوسطه اول کاهش دهم

اسف ۱, ۱۳۹۶ ۴

اقدام پژوهی معاون اجرایی مقطع متوسطه با موضوع چگونه توانستم تاثیرات منفی شبکه های ماهواره ای و دنیای مجازی را در بین دانش آموزان دختر متوسطه اول کاهش دهم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی معاون اجرایی مقاطع ابتدایی با موضوع چگونه توانستم به آراستگی و شادابی حیاط و محوطه بازی ‏و مطالعه بچه ها کمک کنم

اسف ۱, ۱۳۹۶ ۴

اقدام پژوهی معاون اجرایی مقاطع ابتدایی با موضوع چگونه توانستم به آراستگی و شادابی حیاط و محوطه بازی ‏و مطالعه بچه ها کمک کنم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی در مورد تشویق به حمایت از خرید کالای ایرانی برای معاون اجرایی دبستان

بهم ۱۷, ۱۳۹۶ ۸

اقدام پژوهی در مورد تشویق به حمایت از خرید کالای ایرانی برای معاون اجرایی دبستان

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی معاون اجرایی مقطع راهنمایی با موضوع ارتباط کیفی سایت اینترنتی مدرسه در خدمت آموزش و پرورش مدرسه

بهم ۱۷, ۱۳۹۶ ۱

اقدام پژوهی معاون اجرایی مقطع راهنمایی با موضوع ارتباط کیفی سایت اینترنتی مدرسه در خدمت آموزش و پرورش مدرسه

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی برای معاون اجرایی آموزشگاه با موضوع دوستداران طبیعت تفکیک زباله و زمین پاک

بهم ۱۶, ۱۳۹۶ ۷

اقدام پژوهی برای معاون اجرایی آموزشگاه با موضوع دوستداران طبیعت تفکیک زباله و زمین پاک

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی معاون اجرایی راهنمایی با موضوع چگونه توانستم به کمک اجرای طرح فانوس و در راستای طرح تعالی فرهنگ کتابخوانی و مطالعه را در دانش آموزانم ترویج نمایم

بهم ۱۶, ۱۳۹۶ ۰

اقدام پژوهی معاون اجرایی راهنمایی با موضوع چگونه توانستم به کمک اجرای طرح فانوس و در راستای طرح تعالی فرهنگ کتابخوانی و مطالعه را در دانش آموزانم ترویج نمایم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی برای معاون اجرایی مدرسه : مدیریت بازهای کامپیوتری و کمک به پیشرفت تحصیلی دانش آموزانم

بهم ۱۴, ۱۳۹۶ ۱

اقدام پژوهی برای معاون اجرایی مدرسه : مدیریت بازهای کامپیوتری و کمک به پیشرفت تحصیلی دانش آموزانم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی معاون اجرایی مدارس با موضوع چگونه توانستم دانش آموزان افغانی را به اجرای طرح مدیریت بازیافتها تشویق و ترغیب نمایم

آذر ۴, ۱۳۹۶ ۰

اقدام پژوهی معاون اجرایی مدارس با موضوع چگونه توانستم دانش آموزان افغانی را به اجرای طرح مدیریت بازیافتها تشویق و ترغیب نمایم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی معاون اجرایی مدرسه: چگونه توانستم صرفه جویی را بین دانش آموزان آموزشگاه نهادینه کنم

آبا ۱۲, ۱۳۹۶ ۲

اقدام پژوهی معاون اجرایی مدرسه: چگونه توانستم صرفه جویی را بین دانش آموزان آموزشگاه نهادینه کنم

۳۰۰۰ تومان

 

معاون آموزشی

اقدام پژوهی معاونین آموزشی با موضوع چگونه توانستم در سمت معاون آموزشی استرس همکاران را هنگام کار کاهش دهم

بهم ۱۸, ۱۳۹۶ ۸

اقدام پژوهی معاونین آموزشی با موضوع چگونه توانستم در سمت معاون آموزشی استرس همکاران را هنگام کار کاهش دهم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی معاون آموزشی دبیرستان با موضوع چگونه توانستم دانش آموزانم را به تفکر قبل از انجام کارهایشان ترغیب کنم

بهم ۱۸, ۱۳۹۶ ۲

اقدام پژوهی معاون آموزشی دبیرستان با موضوع چگونه توانستم دانش آموزانم را به تفکر قبل از انجام کارهایشان ترغیب کنم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی معاون آموزشی مقطع دبستان با موضوع چگونه توانستم دانش آموزان باهوشم را با قوانین مدرسه آشنا سازم

بهم ۱۷, ۱۳۹۶ ۵

اقدام پژوهی معاون آموزشی مقطع دبستان با موضوع چگونه توانستم دانش آموزان باهوشم را با قوانین مدرسه آشنا سازم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی معاون آموزشی متوسطه اول با موضوع مقاوم سازی دانش آموزان دوره متوسطه اول نسبت به آسیب های اجتماعی (مانند ایدز و اعتیاد) ازراه آگاهی بخشی

بهم ۱۶, ۱۳۹۶ ۲

اقدام پژوهی معاون آموزشی متوسطه اول با موضوع مقاوم سازی دانش آموزان دوره متوسطه اول نسبت به آسیب های اجتماعی (مانند ایدز و اعتیاد) ازراه آگاهی بخشی

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی معاون آموزشی مقطع متوسطه : نحوه بهبود انضباط دانش آموزانم

بهم ۱۴, ۱۳۹۶ ۵

اقدام پژوهی معاون آموزشی مقطع متوسطه : نحوه بهبود انضباط دانش آموزانم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی معاون آموزشی مقطع ابتدایی با موضوع چگونه توانستم با تجمیع راهکارهای آموزشی افت تحصیلی امیر علی را برطرف نمایم

دی ۶, ۱۳۹۶ ۰

اقدام پژوهی معاون آموزشی مقطع ابتدایی با موضوع چگونه توانستم با تجمیع راهکارهای آموزشی افت تحصیلی امیر علی را برطرف نمایم

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی معاون آموزشی ابتدایی با موضوع پرخاشگری

فرو ۲۳, ۱۳۹۶ ۱۲

۰

اقدام پژوهی ابتدایی با موضوع ارتباط کیفی سایت اینترنتی مدرسه

۳۰۰۰ تومان
اقدام پژوهی معاون پرورشی راهنمایی

بهم ۱۴, ۱۳۹۶

5 Apr 2019