چند نمونه رایگان مقاله ترجمه شده با بیس رشته مدیریت دولتی

بیش از 1200 مقاله ترجمه شده با موضوعات مختلف

ما هم اکنون در سرور دانلودی سایت تعدادی حدود 1200 نمونه آماده مقاله ترجمه شده در زمینه های مختلف که میتواند مورد استفاده دانشجویان عزیز رشته های مختلف دانشگاهی قرار گیرد را تهیه و بارگذاری کرده ایم . اغلب این فایل های مقاله ترجمه شده هم حاوی فایل زبان اصلی و هم حاوی فایل ترجمه مقاله هستند که در فرمت ورد قابل دانلود هستند . برای دانلود کردن هریک از مقالات ترجمه شده روی ادامه مطلب کلیک کنید

دانلود مقاله ترجمه شده علم داده در سایه پردازش زبان های طبیعی

عنوان فارسی :

کاملترین نمونه آماده مقاله ترجمه شده علم داده در سایه پردازش زبان های طبیعی: مروری کلی که مربوط به سال 2019 میباشد را برای شما بارگذاری کرده ایم.

عنوان انگلیسی :

Data science in light of natural language processing: An overview

کلمات کلیدی :

  علم داده؛ پردازش زبان های طبیعی؛ رویکردهای داده محور؛ Corpora؛ یادگیری ماشین

درسهای مرتبط : مهندسی کامپیوتر
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 10 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 49
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت مقاله ترجمه شده است.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

بخش هایی از متن مقاله ترجمه شده از زبان انگلیسی

چکیده – تمرکز دانشمندان علم داده به حوزه تقسیم می شود: جمع آوری داده ها، تحلیل داده ها و تفسیر اطلاعات به دست آمده از داده ها. هر کدام از این وظایف نیازمند پرسنلی ویژه، زمان و هزینه می باشند. با این حال، گام بعدی در این زمینه، نحوه تبدیل داده ها به محصولات می باشد. بنابراین، این زمینه، توجه بسیاری از دانشگاهیان و کارشناسان صنعتی را به خود معطوف ساخته است. در دهه های گذشته، رویکردهای داده محور به وجود آمده و محبوبیت زیادی یافته اند، زیرا نیازمند اقدامات و نیروی انسانی بسیار کمتری هستند. پردازش زبان های طبیعی (NLP) یکی از زمینه هایی است که شدیدا تحت تاثیر داده ها می باشد. رشد داده ها، ورای بهبود عملکرد بسیاری از کاربردهای NLP مانند ترجمه ماشینی و تشخیص خودکار گفتار می باشد. در نتیجه، بسیاری از کاربردهای NLP از سیستم های قاعده محور و روش های دانش محور به سمت رویکردهای داده محور حرکت می کنند. با این حال، داده های جمع آوری شده ای که مبتنی بر معیار طراحی نامشخص یا فرم های نامناسب از لحاظ فنی هستند، بی فایده خواهند شد. مقدمه: اخیرا، طیف وسیعی از کاربردهای پردازش زبان های طبیعی (NLP) مبتنی بر روش های داده محور مانند شبکه های عصبی و مدل های مارکوف مخفی (HMMs) شده اند [1]. از آنجایی که پیشرفت بسیاری از این روش ها نشات گرفته از داده ها می باشد، داده های بزرگ و باکیفیت به منابع بسیار ارزشمندی تبدیل شده اند. به عنوان مثال، برخی از تاثیرات مفید آنها، از جمله ترجمه ماشینی [2]، ابهام زدایی از اصطلاحات [3]، خلاصه نویسی [4]، حاشیه نویسی نحوی [5]، شناسایی موجودیت های نام دار [6]، در کنار دیگر کاربردهای NLP مشاهده می شوند. در طول قرن های گذشته، داده های اولیه به طور دستی در فرم متون ساختارنیافته ای با عنوان آرشیوها انباشته شده اند.

مقاله ترجمه شده تاثیرات توانمندسازی کارکنان و آموزش کارکنان بر تعهد سازمانی

عنوان فارسی :

برای دانلود این مقاله ترجمه شده ارزیابی تاثیرات توانمندسازی کارکنان، کار گروهی و آموزش کارکنان بر تعهد سازمانی روی ادامه مطلب کلیک کنید

عنوان انگلیسی :

Examining the Effects of Employee Empowerment, Teamwork, and Employee Training on Organizational Commitment

کلمات کلیدی :

  بخش آموزش؛ توانمندسازی کارکنان؛ تعهد سازمانی؛ کار تیمی؛ آموزش

درسهای مرتبط : مدیریت منابع انسانی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 9 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 59
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید

دانلود ترجمه مقاله + بیس با موضوع مشارکت شهروندی در مدیریت دولتی

عنوان فارسی :

مقاله زبان اصلی با ترجمه با موضوع مشارکت شهروندی در مدیریت دولتی: بررسی دولت باز برای نوآوری اجتماعی

عنوان انگلیسی :

Citizen participation in public administration: investigating open government for social innovation

کلمات کلیدی :

  مدیریت دولتی؛ نوآوری باز؛ مشارکت شهروندی

درسهای مرتبط :

مقاله ترجمه شده رشته مدیریت دولتی

تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 13 نشریه : Wiley
سال انتشار : 2019 تعداد رفرنس مقاله : 74
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت مقاله ترجمه شده مدیریت دولتی.
انجام نشده است

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

فهرست مطالب

1. مقدمه 2. نظریه و فرضیات 3. داده ها و روش ها 4. نتایج 5. بحث و بررسی و مفاهیم

نمونه متن انگلیسی مقاله

In recent years, public sector organizations have increasingly focused on citizen contribution by adopting instruments known from open innovation. By collaborating with the periphery and leveraging external knowledge, government institutions initiate social innovation and stimulate a positive change for society. This article examines the involvement of citizens in an ideation platform initiated by a local government and investigates the motivations affecting participation intensity. Drawing on self‐determination theory, we analyze what motivates citizens to participate in an open government platform and how these motivations influence participation quantity. Based on a survey among platform users and the analysis of usage data from the platform operator, we find that motivations of citizen participation in public administration greatly vary across forms of participation. Whereas, intrinsic motivation is positively associated with producing and consuming platform content, external and introjected regulation negatively relate to individuals’ active contribution. At the same time, external regulation is positively associated with evaluation behavior. Introduction: A more open approach to innovation has become dominant in innovation management during the last decade (Enkel et al., 2009; Chesbrough and Bogers, 2014). There has been a call for companies to rely on the external knowledge of customers, users, suppliers, or other external experts when developing new products and services (Piller and West, 2014; West and Bogers, 2014). Recently, scholars argued that open innovation is also relevant outside the private sector (Hilgers and Ihl, 2010; Chesbrough and Di Minin, 2014; Schmidthuber and Hilgers, 2018). In developing the concept of open social innovation, Chesbrough and Di Minin (2014) assert that open innovation relates not only to private benefits, but also to initiatives aiming at societal and public impact. Promoting openness in the public sector and integrating knowledge and ideas from external actors is intended to counter these challenges (Hilgers, 2012). Hence, we see an increasing number of governments on both the national and regional levels collaborating with externals, such as citizens, to stimulate social innovation by utilizing external knowledge (Criado et al., 2013).

ترجمه نمونه متن انگلیسی

در سالهای اخیر، سازمان های دولتی بیش از پیش بر مشارکت شهروندان، با اتخاذ ابزارهای شناخته شده با نوآوری آزاد، تاکید کرده اند. با همکاری با پیرامون ها و بهره گیری از دانش بیرونی، موسسات دولتی، نوآوری اجتماعی را شروع می کنند و تغییر مثبت برای جامعه را تحریک می کنند. این مقاله، شامل کردن شهروندان در بستر ایده پردازی شروع شده بوسیله یک دولت محلی را ارزیابی می کند و انگیزه های موثر بر شدت مشارکت را بررسی می کند. ما، با بهره گیری از نظریه خودمختاری، آنچه را که شهروندان را انگیزش می دهد تا در یک بستر دولتی باز مشارکت کنند و همچنین چگونه این انگیزه ها بر کمیت مشارکت تاثیر می گذارند، را تحلیل می کنیم. براساس پژوهش پیمایشی انجام شده در کاربران بستر و تحلیل استفاده از داده ها از بهره بردار یا اپراتور بستر، در می یابیم که انگیزه های مشارکت شهروندان در مدیریت دولتی به میزان زیادی در شکل های مختلف مشارکت، تنوع و تغییر پیدا می کنند. در عین حال، انگیزه ذاتی و درونی ارتباط مثبتی با تولید و مصرف محتوای بستر (پلتفرم)، تنظیم و نظارت بیرونی و درون افکنی شده (introjected) ارتباط منفی با مشارکت فعال افراد دارد. در عین حال، تنظیم و نظارت بیرونی تاثیر مثبتی با رفتار ارزیابی داشت. مقدمه: یک رویکرد بازتر و آزادتر در مورد نوآوری در دهه گذشته در مدیریت نوآوری حاکم شده است (انکل و همکاران، 2009؛ چسبروگ و بوگرز، 2014). درخواست از شرکت ها شده که بر دانش بیرونی مشتریان، کاربران، تامین کنندگان یا دیگر متخصصان بیرونی هنگام توسعه محصولات و خدمات جدید، اتکا کنند (پیلر و وست، 2014؛ وسیت و باگرز، 2014). اخیراً، محققان استنباط کرده اند که نوآوری آزاد نیز برای خارج از بخش خصوصی نیز کاربرد دارد (هیلگرز و ایهل، 2010؛ پسبروگ و دی مینین، 2014؛ اشمیدتوبر و هیلگرز، 2018). در توسعه مفهوم نوآوری اجتماعی باز، چسبروگ و دی مینین (2014) تصریح می کنند که نوآوری باز نه تنها با مزیت ها و منافع خصوصی ارتباط دارد بلکه همچنین با ابتکار عملی که هدفش تاثیر اجتماعی و عمومی است، ارتباط دارد. ترویج باز و آزاد بودن در بخش دولتی و تلفیق دانش و ایده ها از بازیگران بیرونی، برای مقابله با این چالش ها در نظر گرفته می شود (هیلگرز، 2012). بنابراین، شاهد هستیم که تعداد روز افزونی از دولت ها در سطوح ملی و منطقه ای هستند که با محیط بیرونی خود، مانند شهروندان، همکاری می کنند تا نوآوری اجتماعی را با بکار گیری دانش بیرونی، تحریک کنند (کریادو و همکاران، 2013).

14 Apr 2019