Blog

دانلود پروپوزال آماده ارشد جغرافیا

موضوع پروپوزال ارشد جغرافیا بررسي تطبيقي روابط هخامنشيان با يونان و مصر: مشابهت ها و تفاوت ها

حاوی  فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف تاريخ ايران باستان

قسمت هایی از این پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

مطالعه تطبيقي روابط هخامنشيان با کشورهاي خارجي همواره از موضوعات مهم و جالب بوده است. در اين بين روابط هخامنشيان با کشورهاي مصر و يونان به دليل جايگاه اين دو کشور در دوران باستان مهم و اساسي مي باشد.ايرانيان در دوران داريوش هخامنشي پس از عبور از درياي مکران (عمان) و سواحل جزيره عربستان، وارد درياي سرخ و از آنجا با ۲۰۰ فروند کشتي به مصر رسيدند. طي اين اکتشافات، داريوش دستور داد تا به منظور اتصال درياي مديترانه به درياي سرخ  ترعه نيل را حفر کنند(ولایتی،۱۳۸۷؛ ص ۱۸۹). منظور داريوش از گشودن اين راه دريايي تنها بسط و توسعه فرمانروايي نبوده، بلکه هدف وي گشايش راه هاي بسته درياها به روي بازرگانان ايراني بوده است. ايراني‌ها پس از اين اکتشافات و گشودن راه‌ها، اقدام به آباداني اين مناطق نيز کردند. کمبوجيه (کامبوزيا) جانشين کوروش به تشويق فنيقي‌ها به سوي مصر حرکت کرد و در سال ۵۲۵ پيش از ميلاد با تصرف «ممفيس» پايتخت فراعنه، مصر به صورت يکي از ايالت‌ها يا ساتراپی های شاهنشاهی هخامنشي در آمد. به اين ترتيب حدود نفوذ هخامنشيان تا حبشه و زنگبار و تمام سواحل و سرزمين هاي شمال و شرق آفريقا گسترش يافت. توجه به اين نکته ضروري است که در تصرف مصر نيروهاي دريايي فنيقي‌ها کمک بسياري به نيروي دريايي هخامنشي نمودند(فره وشی، ۱۳۸۲؛ ص ۵۶).

کمبوجيه بعد از ورود به مصر به شيوه کوروش که به اديان و آداب و رسوم ملل احترام مي‌گذاشت و معابد آن ها را محترم مي‌شمرد و به بازسازي و مرمت آنها همت گماشت. معبد مصري «سائيس» را مرمت کرد و به رسم پادشاهان باستاني مصر، مراسم نيايش مذهبي به جاي آورد. کمبوجيه شئونات جامعه متمدن مصري را به جاي آورد و فرهنگ، مذهب و رسوم مصري ها را گرامي داشت. در زمان داريوش، مصري‌ها به تحريک يوناني‌ها عليه ايران شورش کردند. به ناچار داريوش وارد مصر شد و شورش را فرونشاند و به طوري که گفته شد، دستور احداث ترعه سوئز را صادر نمود. اداره حکومت مصر در زمان وي و پس از او [خشیار شاه] به همان حالت سابق بود.

علاوه بر مصر روابط ايران با يونان در دوره هخامنشيان از فراز و فرودهاي مختلفي برخوردار بوده است. روابط بين يونان و هخامنشيان، غالبا غيردوستانه بود. يونانيان حرص و آز حريف خويش را علت اصلي تيرگي روابط مي دانند. با اين حال آنها خود نيز در خور ملامت و سرزنشند. در اوايل قرن پنجم، يونانيان آسيا که منقاد سيروس شده بودند، به هنگام پادشاهي داريوش، سر به شورش برداشتند. دولت هاي اروپايي يونان کمک هاي موقت و کم اهميتي براي شورشيان فرستادند. گرجه اين کمک ها براي پيروزي شورشيان بسيار نارسا بود، با اين حال باعث خشم شديد دولت فاتح و ايجاد جنگ هاي طولاني گرديد.

 

دانلود پروپوزال کارشناسی ارشد

5 Apr 2019

نمونه پروپوزال ارشد

آشنایی با نمونه پروپوزال آماده ارشد

نمونه پروپوزال ارشد یکی از مراحل اصلی مقطع کارشناسی ارشد به شمار می‌آید. همچنین یکی از موارد مهم در نوشتن پروپوزال این است که چطور ایده مربوط  به رشته خود را پیدا کنید و چگونه بین این ایده و آنچه که می‌خواهید بنویسید یک رابطه علمی را پیدا کنید . بهترین راه حل نوشتن یک پروپوزال ، دانلود پروپوزال آماده از سایت‌های مختلف و مطالعه پروپوزال‌های دیگر دانشجویان می‌باشد .  به جرات می‌توان گفت که  دانلود پروپوزال آماده بهترین راهنمای پروپوزال نویسی برای نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد و حتی دکتری می‌باشد .

مراحل نوشتن پروپوزال از طریق دانلود پروپوزال آماده

در نمونه پروپوزال ارشد باید یکسری موارد را رعایت کنید . از طریق دانلود پروپوزال آماده و مطالعه انواع مختلف آن  دانشجو ابتدا باید مقدمه پروپوزال را بنویسد که شامل کلیاتی از موضوع می‌باشد که در عنوان پایان نامه ذکر شده است . بعد از مقدمه باید تاریخچه کارهایی که در این زمینه قبلا توسط افراد مختلف انجام شده است را به بهترین نحو معرفی و مشخص کند . همچنین بعد از نگارش تاریخچه دانشجو باید ایده‌ های خود را برای حل ضعف‌ هایی که در کارهای قبلی که توسط افراد دیگر انجام شده است را به طور واضح بیان کند .  در مرحله بعد دانشجو باید سعی کند فرضیاتی را که برای حل مسئله در نظر گرفته است را بیان کند و بعد از آن روش تحقیق و نتیجه نهایی را که از کارهای علمی و عملی خود بدست خواهد آورد را به طور واضح بیان کند . در نمونه پروپوزال ارشد که در سایت دانشگاه‌ های مختلف وجود دارد علاوه بر مشخصات دانشجو و اطلاعات مربوط به استاد راهنما و استادان مشاور اطلاعاتی مربوط به عنوان پایان نامه وجود دارد که باید آن را به دو زبان فارسی و لاتین نگارش کند و همچنین باید تعدادی از واژگان کلیدی را که قصد دارد در پایان نامه ذکر کند را به دو زبان فارسی و لاتین مشخص کند و در پایان باید نوع تحقیق و زمان پیش بینی برای انجام پایان نامه را به طور واضح مشخص کند .

پروپوزال آماده رشته مدیریت بازرگانی و سایر گرایش ها

5 Apr 2019

پروپوزال آماده مدیریت + دانلود

تعدادی از نمونه های رایگان به همراه نمونه جدید پروپوزال آماده مدیریت را در همه گرایش ها میتوانید با کلیک کردن روی دکمه زیر مشاهده کرده و از میان نمونه های متنوعی که برای گرایش های مختلف میکرو طبقه بندی شده اند بهترین نمونه پروپوزال آماده مدیریت را که نیاز دارید انتخاب کرده و با صرف زمانی بسیار کم آن را بتوانید دانلود نمایید.

وبسایت مدیریت علمی پژوهشی سعی دارد مانند سالهای قبل بهترین و البته متنوع ترین بازه موضوعی را در گروه پروپوزال رشته مدیریت به شما ارائه نماید.

دانلود ترجمه مقاله بررسی مدیریت پروژه در قالب مدیریت اطلاعات در پژوهش های بین رشته ای

پروپوزال ارشد مدیریت

بررسي تاثير توانمندسازي ضابطين در رعايت حقوق متهمين

 فرم پروپوزال ارشد مدیریت پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف فرماندهي و مديريت انتظامي

قسمت هایی از پروپوزال ارشد مدیریت:

۱- بیان مسأله:

از آنجا كه اكثر جوامع بشري و به ويژه ايران اسلامي روز به روز در حال پيشرفت و ترقي هستند، با الطبع حفظ ارزش­هاي انساني و رعايت حقوق آنان در هر مقام، درجه و منصبي كه باشند در اين مسير بيش از پيش لازم و ضروري است و اين مهم تنها در سايه استقرار نظم و امنيت و تامين آسايش عمومي در جامعه محقق خواهد شد. بنابراين با عنايت به اينكه امروزه مشكلات فرهنگي، اقتصادي، سياسي و… جامعه را بيش از پيش با چالش روبرو ساخته است، عده­اي افراد سودجو نيز تحت هر عنواني (سرقت، نزاع و درگيري، شرارت و…) با ايجاد ناامني و عدم رعايت حقوق شهروندان موجبات سلب آسايش افراد جامعه را فراهم نموده تا به مقاصد غير انساني خود برسند. اين در حالي است كه اگرچه متهمان و مجرمان آسايش عمومي جامعه را مختل نموده و به حقوق ساير شهروندان متعرض شده اند اما قانون گذار ضمن برخورد قاطع و مجازات آنها بعد از مراحل دادرسي در ابتدا از نگاه كرامت و شرافت انساني به آنان مي­نگرد و به حقوق آنان در تمام مراحل رسيدگي به پرونده از دستگيري تا صدور حكم توجه ويژه­اي دارد.

نگارنده در اين تحقيق با عنايت به بازرسي­هاي ميداني و مطالعات انجام گرفته بر نحوه اقدامات ضابطين عام دادگستري، بر اين عقيده است كه در حال حاضر با توجه به پيچيدگي، تنوع و افزايش جرائم، حقوق متهمان در زمان دستگيري، تحت نظر بودن، بدرقه و به طور كلي در زمان تحقيقات مقدماتي به نحو مطلوب و قانونمند رعايت نمي­گردد. بنابراين با توجه به نگاه دين مبين اسلام و قانون­گذار به حقوق متهمان و بويژه موقعيت خاص ايران اسلامي در جهان امروز، ضابطين كه در نوك پيكان و برخورد اوليه با متهمان قرار دارند، بايد ضمن درك و تدبير اين موقعيت، تمهيدات لازم را با توجه به موارد قانوني و ملاحظات در نظرگرفته شده در اين زمينه بنمايند. اين مهم مستلزم توانمند نمودن ضابطان با ارائه آموزش­هاي لازم از قبيل تعالي رفتار سازماني، دوره هاي ويژه رعايت حقوق شهروندي و قانوني متهمان بوده كه در قانون آئين دادرسي كيفري مصوب ۱۳۹۲ نيز بطور ويژه به آن پرداخته و موضوعات مهمي را در جهت رعايت حقوق بزه­ديدگان و متهمين در تمام مراحل دادرسي در نظرگرفته است. حال محقق در اين پژوهش به دنبال ارائه راهكارهاي لازم و قانوني در راستاي توانمندسازي ضابطين براي رعايت حقوق متهمين مي باشد.

رشته حسابداری ، مدیریت ، اقتصاد

 

دانلود پروپوزال اهمیت ارتباط بین توانمندسازی روانشناختی کارکنان و عملکرد منابع انسانی در سازمان ها

امروزه توانمندسازی به عنوان ابزار مفیدی برای رشد کیفی کارکنان و به عنوان فاکتوری اساسی در افزایش بهره وری کارکنان، شناخته شده است. هدف این مطالعه نیز بررسی تاثیر توانمندسازی روانشناختی روی بهره وری نیروی کار در سازمان ها می باشد. در جهان رقابتی امروز، بهره وری به عنوان یک فلسفه حیات و چشم اندازی […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط سیستم توسعه منابع انسانی و شاخص های رضایت شغلی کارمندان

رضایت شغلی، عبارت است از نگرش یک فرد به شغل و زمینه کاری که در طول چند دهه گذشته، به مرکز توجه بسیاری از محققین و پژوهشگران تبدیل شده است. از حدود 50 سال گذشته تاکنون، اهمیت رضایت شغلی برای سازمان ها موضوعی شناخته شده می باشد. رضایت شغلی، ارتباط مستقیمی با بهره وری و […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر چارچوب های تولید ناب روی بهبود عملکرد تجاری

تولید ناب (Lean Manufacturing) یکی از ابزارهای بهبود است که می توان برای دستیابی به برتری تجاری از آن استفاده کرد. مفهوم “ناب” در سال های دهه 1980، توسط یک گروه تحقیقاتی در ژاپن معرفی شد. ناب به عنوان فلسفه تولیدی تشریح شده که مجموعه ای از اصول، ابزارها و تکنیک ها را با فرآیندهای […]

دانلود پروپوزال بررسی نقش چارچوب های رهبری تحول آفرین در رفتار شهروندی سازمانی

سازمان ها به دلیل موضوعاتی چون جهانی شدن، تغییرات تکنولوژیکی، سیاست و اقتصاد با چالش های فزاینده ای در زمینه رقابت مواجه هستند. به منظور مقابله و حل این موضوع، بسیاری از کارشناسان استدلال کرده اند که سازمان ها باید عملکرد و کارایی خود را برای حضور در برابر سازمان های رقیب، بهبود بخشند. بنابراین، […]

پروپوزال آماده تکمیل شده مدیریت بازرگانی

پروپوزال رایگان مدیریت بازرگانی را از آسان داک بخواهید . یکی از مراحل مهم نگارش پایان نامه در هر رشته­ ای تهیه­ ی پروپوزال و طرح اولیه ­ی پایان نامه می ­باشد . مدیریت بازرگانی نیز از این قاعده مستثنی نیست . مشاهده­ی یک پروپوزال آماده در رشته­ ی مدیریت بازرگانی می تواند کمک شایانی برای دانشجویان این رشته باشد تا بتوانند پروپوزال خود را به بهترین شکل ممکن به رشته­ی تحریر در بیاورند .

 

پروپوزال رایگان مدیریت بازرگانی

یکی از امکاناتی که مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران ( آسان داک ) برای دانشجوهای مدیریت بازرگانی فراهم نموده است ارائه­ی پروپوزال رایگان مدیریت بازرگانی است. بر همگان آشکار است که پروپوزال به عنوان اولین گام در پایان نامه نقش بسیار مهمی در وجه­ی علمی پایان نامه دارد و عدم تایید آن می­تواند تا حد زیادی روند نگارش پایان نامه را به تعویق بیندازد از این رو باید در تهیه­ ی پروپوزال نهایت دقت را به کار برد .

مشاهده­ی یک پروپوزال آماده می­تواند خط مشی را برای دانشجو مشخص کند و به وی کمک کند تا در مسیر درست و حساب شده حرکت کند اما در بیشتر مواقع پروپوزال­های آماده دارای قیمت بالایی هستند و امکان خریداری آنها وجود ندارد . ! ولی جای نگرانی نیست شما می­توانید به راحتی به پروپوزال رایگان مدیریت بازرگانی در آسان داک دسترسی داشته باشید و مسیر سخت نگارش پروپوزال را برای خود هموار کنید .

دانلود یک پروپوزال رایگان مدیریت بازرگانی از مرکز پژوهش­های دانشگاهی ایران نه تنها هیچ هزینه­ای برای شما در بر ندارد بلکه سبب می­گردد با تمامی فاکتورهای استاندارد پروپوزال نویسی در رشته­ی مدیریت بازرگانی آشنا شوید و در نهایت یک پروپوزال غنی و معتبر را ارائه دهید .

با وجود رایگان بودن پروپوزال رشته­ ی مدیریت بازرگانی ، از کیفیت علمی بالایی برخوردار است و نیاز تمامی دانشجویان این رشته را برطرف می­کند . زیرا هدف از ارائه­ ی پروپوزال رایگان مدیریت بازرگانی کسب رضایت خاطر و کمک رسانی به دانشجویان محترم این رشته­ ی مهم و حساس از علوم انسانی می­باشد .

دانلود کنید : صدها نمونه پروپوزال آماده را برای درس روش تحقیق

5 Apr 2019

پروپوزال آماده درس روش تحقیق

ما تعدادی بالغ بر 250 نمونه پروپوزال آماده برای درس روش تحقیق را در یک طبقه بندی برای شما تدارک دیده ایم و کافیست اندک زمانی را صرف جستجو در میان این نمونه های پروپوزال درس روش تحقیق کنید تا بتوانید نمونه هایی را که نیاز دارید را از میان آنها انتخاب کرده و دانلود نمایید.

بطور قطع در روزهای آتی تعداد بسیار بیشتری از نمونه های پروپوزال آماده ددرس روش تحقیق را برای شما بارگذاری خواهیم کرد.

پروپوزال درس روش تحقیق : روش های زمانبندی وظایف در محیط رایانش ابری

مجموعه ای از کامپیوترهای متصل که بیش از یک منبع محاسباتی یکپارچه می باشد را ابر می نامند. در سال های اخیر، پیشرفت رایانش ابری منجر به سرعت گرفتن شبیه سازی و آرایش سریع مراکز داده ای شده که به لحاظ جغرافیایی برای ارائه سرویس های باکیفیت و قابل اعتماد، پراکنده شده اند. امروزه، رایانش […]

پروپوزال روش تحقیق : ارزیابی ارتباط روش های تربیت کودکان با پرخاشگری در دختران

پرخاشگری عبارت است از یک سری تعارضات و ناهنجاری های اجتماعی در یک فرد با آسیب رساندن و ایجاد ناراحتی در افراد دیگر که مطمئنا در اکثر موارد مضراتی را به همراه دارد که این مضرات متوجه خود فرد و اطرافیان وی می گردند. این موضوع می تواند ناشی از ناامیدی، افسردگی و محیط هایی […]

پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر روش های تربیتی کودکان بر پیشرفت تحصیلی آنها

این پروپوزال آماده برای درس روش تحقیق به یکی از موضوعات اساسی علم روانشناسی یعنی تربیت کودکان و با تاکید بر تاثیر آن روی پیشرفت ها و درستاوردهای تحصیلی کودکان پرداخته است. علم روانشناسی در چندین سال گذشته پیشرفت های زیادی داشته و موضوع تربیت فرزندان نیز یکی از موضوعات چالش برانگیز آن بوده است و نظر محققین زیادی را […]

نمونه پروپوزال روش تحقیق ارتباط بین اهمال کاری و عزت نفس و خودکارآمدی در دانشجویان

رفتار اهمال کاری بسیار معمول است و در جهان ما یک مسئله جدی است. اما بنظر می رسد که پژوهشگران نتوانسته اند به یک اتفاق نظر در مورد تعریف این پدیده برسند؛ به تاخیر انداختن عمدی در انجام کاری به عنوان تعریف اهمال کاری پیشنهاد شده است. طبق مطالعات در مورد تمایل به اهمال کاری، برای دانلود این نمونه رایگان پروپوزال آماده برای درس روش تحقیق کلیک کنید

نقش اخلاق حرفه ای حسابداران در بهبود شیوه های رهبری مالی

یکی از دغدغه های دانشجویان در دوره کارشناسی ارشد، نگارش یک پروپوزال استاندارد برای اهداف دانشگاهی و یا برای ارائه کلاسی درس روش تحقیق می باشد. راه حل پیشنهادی ما، مطالعه چندین پروپوزال مرتبط و آشنایی با سبک و سیاق نگارشی آنها و نیز کسب ایده های جدید از آنها برای انتخاب موضوعی جدید می […]

پروپوزال آماده برای درس روش تحقیق با موضوع ارتباط میزان سواد رسانه ای دانشجویان در استفاده از محیط اینترنت

سواد رسانه ای شامل شیوه هایی است که افراد را قادر می سازد تا به رسانه دسترسی داشته باشند، ارزیابی انتقادانه ای از آن داشته باشند و رسانه را ایجاد کنند. همچنین افراد بر اساس آن بتوانند رسانه های مختلف را از یکدیگر تشخیص داده و تولیدات رسانه ای در حوزه های مختلف را از […]

پروپوزال آماده برای درس روش تحقیق:  تاثیر هوش هیجانی و رضایت شغلی روی رفتار شهروندی سازمان

شواهدی زیادی موجود هستند که نشان می دهند، افرادی که هوش هیجانی بالاتری دارند، با احتمال بیشتری به نتایج عملکردی بالاتر می رسند. محققین رابطه بین هوش هیجانی (EI) و مشخصات خروجی کاری شامل عملکرد وظیفه و رفتار شهروندی سازمانی را بررسی کرده و رابطه مثبتی بین هوش هیجانی و نتایج شغلی کارکنان یافتند. مطالعات […]

پروپوزال درس روش تحقیق جهت دانلود رایگان

پروپوزال یک ساختار مدلسازی جهت ارزیابی رویکردهای یادگیری در محیط تحت وب

امروزه، یادگیری تحت وب (web-based learning)، به دلیل فرصت های بیشماری که ایجاد می کند، توجهات قشر زیادی از دانشمندان رو به خود جلب نموده است. علیرغم محبوبیتی که پیدا کرده، هنوز هم مفهومی نامشخص و گیج کننده می باشد. اول از همه اینکه، با نام های زیادی شناخته می شود، از جمله یادگیری آنلاین، […]

دانلود پروپوزال آماده برای درس روش تحقیق بررسی ارتباط میان چارچوب های ریسک اعتباری و مولفه های نقدی و تعهدی سود

همانطور که در عنوان این محصول بیان شده، موضوع مورد بحث در این پروپوزال مربوط به ریسک اعتباری می باشد که در ادامه به شرح مختصری از آن می پردازیم. ریسک های اعتباری براساس توانایی کلی بازپرداخت توسط قرض گیرنده محاسبه می شوند. برای ارزیابی ریسک اعتباری برای یک وام به مشتری، قرض دهنده ها […]

دانلود پروپوزال ارزیابی ارتباط میان چارچوب های رقابتی بازار و ریسک اعتباری

این پروپوزال درس روش تحقیق به بررسی یکی از مهم ترین موضوعات مطرح در رشته حسابداری یعنی ریسک اعتباری پرداخته است و در این قسمت به تشریح مختصری از این مفهوم می پردازیم. ریسک اعتباری، ریسک احتمالی خسارت و ضرر ناشی از قصور مدیون (وام گیرنده) در باز پرداخت یک وام یا برآورده کردن تعهدات قراردادی می باشد. 

دانلود پروپوزال درس روش تحقیق

دانلود پروپوزال درس روش تحقیق رابطه میان شاخص های مدیریت سود و اطلاعات نامتقارن

عدم تقارن اطلاعاتی یکی از موضوعات کلیدی در مطالعات و مقالات حسابداری می باشد و به بیانی کلی بدین معنی است که دو طرف یک معامله دانش یکسان و هم ترازی از محصولات و یا کالاهای مبادله شده در آن معامله نداشته باشند. معمولاً در زمینه هایی که اطلاعات پیچیده یا بسختی قابل حصول هستند 

این نمونه پروپوزال درس روش تحقیق را دانلود کنید

دانلود پروپوزال درس روش تحقیق تاثیر اطلاعات نامتقارن روی هزینه حقوق مالکان سهام

پروپوزال درس روش تحقیق با موضوع : پژوهشگرانی که به مطالعه روی عدم تقارن اطلاعاتی پرداخته اند بر این باورند که یک سری مزایای اقتصادی نیز برای آن وجود دارد. رشد اطلاعات نامتقارن، پیامد مطلوبی از یک اقتصاد بازاری است. با متخصص تر شدن و بهره ورتر شدن کارکنان در زمینه کاری خود، می توانند ارزش بیشتری برای کارکنان زمینه های دیگر […]

دانلود پروپوزال روش تحقیق ارتباط بین هموارسازی سود و نبود تقارن اطلاعاتی در گردش زندگی شرکت های بورس اوراق

بهترین نمونه های پروپوزال آماده درس روش تحقیق برای دانلود : امروزه یکی از مهمترین منابعی که منجر به پیشرفت سازمان یا سود کلان شرکت ها می گردد، منابع اطلاعاتی می باشد. همیشه وجود اطلاعات می تواند موفقیت روز افزون یک سازمان را تامین نماید. گاهی مطالعات علمی نشان می دهد که انتخاب روش و یا مشارکت در بورس برای موردی خاص می تواند سود ده […]

پروپوزال آماده درس روش تحقیق مطالعه ای مقایسه ای بر چارچوب های ترکیبی در راستای تحلیل عملکرد مالی شرکت

امور مالی را می توان به صورت فراهم کردن پول در زمان خواسته شده تعریف نمود. اما، به عنوان کارکرد مدیریتی، معنای ویژه ای از وجوه و بهره وری موثر از آنها دارد. امور مالی، با هر موردی که در انجام کسب و کار رخ می دهد، ارتباط دارد. امور مالی به صورت رگ و […]

بهترین نمونه های پروپوزال آماده درس روش تحقیق برای دانلود

پروپوزال آماده روش تحقیق سامانه توصیه گر موسیقی بر اساس تکنیک های داده کاوی

با رشد وب جهان گستر (WWW)، حجم عظیمی از داده های موسیقی نیز در محیط اینترنت، قابل دسترسی شده اند. به دلیل جستجوی زیاد آهنگ های مختلف توسط کاربران، لازم است که یک سیستم پیشنهاد دهنده نیز در این زمینه ایجاد گردد. با گسترش عظیم شبکه در چند دهه گذشته، اینترنت به منبع اصلی دسترسی […]

بهترین نمونه های پروپوزال آماده روش تحقیق برای دانلود

دانلود پروپوزال نقش سازمان یادگیرنده و فرهنگ سازمانی در شاخص های خلاقیت سازمانی

در مدیریت کسب و کار، سازمان یادگیرنده، شرکتی است که فرآیندهای یادگیری در اعضای خود را تسهیل بخشیده و به طور مستمر در خود تحول ایجاد می کند. این مفهوم برای اولین بار توسط پیتر سنج و همکارانش معرفی شد. سازمان های یادگیرنده، در نتیجه فشارهای پیش روی سازمان های مدرن شکل می گیرند و […]

دانلود پروپوزال راهبردهای قیمت گذاری برق در بازارهای رقابتی ایران

از لحاظ اقتصادی، برق یک کالای قابل خرید، فروش و مبادله می باشد. بازار برق سیستمی است که این تبادلات را از طریق مناقصات و پیشنهادات فروش و تبادلات مالی به انجام می رساند. مناقصات و پیشنهادات از اصول عرضه و تقاضا برای تنظیم قیمت ها استفاده می کنند. قراردادهایی نیز در این زمینه بین […]

پروپوزال آماده درس روش تحقیق با موضوع بررسی ارتباط میان عملکرد منابع انسانی و بازده سرمایه گذاری بر تقسیم سود

این نمونه پروپوزال آماده درس روش تحقیق را دانلود کنید. یکی از موضوعات مورد بحث در این پروپوزال، مفهوم تقسیم سود می باشد که در ادامه به تشریح مختصری از آن می پردازیم. تقسیم سود به معنای طرح های تشویقی متعدد ارائه شده توسط شرکت است که پرداخت های مستقیم یا غیرمستقیم به کارکنان فراهم می سازد و به سودآوری شرکت علاوه بر حقوق عادی […]

دانلود ترجمه مقاله بررسی مقالات مربوط به تاریخچه اینترنت اشیا (IoT)

تاریخچه اینترنت اشیا اینترنت اشیا موضوع جدیدی است. با این حال، موضوع ارتباط ماشین آلات با یکدیگر از اوایل سال های 1800 میلادی مطرح بود. ماشین ها از زمانی که تلگراف (به عنوان اولین خط ارتباطی) در سال های دهه 180 و 1840 توسعه یافت، ارتباط مستقیم را فراهم می کردند. انتقال صوت رادیویی که […]

چگونه تحقیق کنیم؟

کدام نمونه پروپوزال برای درس روش تحقیق خوب است؟!
11 فوریه 2019 ... نمونه پروپوزال روش تحقیق ارشد یک راهنمای مناسب برای افرادی است که این درس را باید بگذرانند. در این نمونه تمام مراحلی که برای نوشتن یک تحقیق ...
یک نمونه از پروپوزال آماده کارشناسی ارشد درس روش تحقیق رشته مدیریت
 
4 دسامبر 2018 ... امان از دست این درس روش تحقیق ! خیلی ها رو متنفر از پژوهش کرده و البته خیلی ها را عاشق . ولی از همه مهم تر توانسته رابطه ای بین دانشجو و سایت های ...
چی؟! پروپوزال آماده درس روش تحقیق! با آسان داک قورتش بده! - آسان داک
14 دسامبر 2018 ... حالا قورباغه ما آماده کردن یک نمونه پروپوزال خوب برای درس روش تحقیق است. ولی آیا واقعا می شود این را هم قورت داد؟ به نظرتان خیلی سخت است؟
نمونه پروپوزال های درس روش تحقیق! رایگان!! دانلود کنید!!! - آسان داک
 
3 فوریه 2019 ... نمونه پروپوزال های درس روش تحقیق! رایگان!! دانلود کنید!!! تمام تلاش برای یافتن سایتی که بتواند نمونه ای خوب از طرح های پیشنهادی (پروپوزال) ...
پروپوزال آماده درس روش تحقیق - آسان داک
این مقاله مقدمه ای است بر جهانِ پروپوزال نویسی، آمده ایم تا از پروپوزال آماده درس روش تحقیق بگوییم و مزایایش را به چالش بکشیم. پیش از آن اگر موافق باشید کمی به ...
پروپوزال آماده روش تحقیق مدیریت،حسابداری،روانشناسی - آسان داک
 
21 ژانويه 2016 ... در بیشتر دانشگاه ها در رشته های مختلف تدریس اصول روش تحقیق چندان ... هایی مانند مدیریت ، حسابداری و روانشناسی و یا ارائه در درس روش تحقیق به ...
مروری بر مزایای پروپوزال آماده درس روش تحقیق
10 فوریه 2019 ... این مقاله مقدمه ای است بر جهانِ پروپوزال نویسی، آمده ایم تا از پروپوزال آماده درس روش تحقیق بگوییم و مزایایش را به چالش بکشیم. پیش از آن اگر موافق ...
نمونه پروپوزال تکمیل شده درس روش تحقیق چگونه باید باشد ؟ - آسان داک
 
4 دسامبر 2018 ... اگر از آن دسته دانشجویانی هستید که استاد درس روش تحقیق شما گفته پروپوزال درباره موضوعی خاص بیاورید تا نمره ای به شما تعلق گیرد .
چگونگی تکمیل ساختار پروپوزال برای درس روش تحقیق - آسان داک
 
24 دسامبر 2018 ... تکمیل کردن فرم خام پروپوزال برای درس روش تحقیق یکی از وظایف ... ساده و کوتاه از طرح تحقیقاتی (پروپوزال) تکمیل شده روش تحقیق ارشد رایگان.
چگونگی دانلود سریع نمونه پروپوزال آماده حسابداری ارشد جهت درس روش ...
15 دسامبر 2018 ... برخی تکالیف درس روش تحقیق فقط با یک پروپوزال حل نمی شود و همراه پروپوزال باید مقاله بیس از سایت معتبر هم همراهش باشد. اینجاست که باید به ...

چگونه نمونه پروپوزال روش تحقیق را آماده کنیم ؟

یکی از راه هایی که فرد می تواند خود را از لحاظ سطح علمی مورد ارزیابی قرار دهد، ارائه پروپوزال است. پروپوزال دارای مراحل مختلف و متنوع است . پروپوزالی خوب است که علاوه بر پیروی از این مراحل ، بتواند قابل پیشرفت و تغییر باشد. در این صورت، به شکل کاربردی نیز مطرح خواهد شد. مهم ترین بخش یک کار تحقیقی ، روش تحقیق می باشد . این روش در واقع طرح اولیه و پیشنهادی می باشد و با نتیجه نهایی متفاوت است. مانند ان است که یک معمار ساختمان ، طرح اولیه ساختمان را قبل از ساخت ارائه دهد و یک مهندس خبره بتواند بر اساس این طرح اولیه، ساختمانی را بنا کند. پس در ابتدا باید یک طرح اولیه نوشت . این نقشه در واقع یک راهنما است که فرد می تواند کار خود را بر اساس آن عملیاتی نماید. درست است که انتخاب موضوع و فرایند تکمیل پروژه را می توان به راحتی انجام داد، اما در واقع روش تحقیق به عنوان انتخاب یک روش درست و راهنمای مناسب برای انجام پروپوزال می باشد .

افرادی که به دنبال نوشتن پروپوزال برای دکترا هستند ، با یک وضعیت چالش بر انگیز مواجهند. پروپوزال دکتری در واقع یک تعریفی از پروژه پیشنهادی است که با توجه به سوال و رویکرد مسئله، می تواند نتایج مفیدی را به همراه داشته باشد. در پروپوزال های دکتری باید از اساتید بالقوه و حامیان مالی مناسب استفاده کرد تا در نهایت بتوان از این پروپوزال، به عنوان یک پیشنهاد کاربردی و اشتغال زا بهره برد. همچنین پروپوزال های دکتری می توانند نشان دهنده سطح علمی و میزان تلاش پژوهشگر در حوزه فعالیت خود باشند. پروپوزالی خوب است که با پیشرفت کار بتوان آن را تغییر داد و بهبود بخشید . بنابراین نیاز است تا فرد بتواند مراحل انجام آن را به دقت سپری کند .

نمونه پروپوزال روش تحقیق ارشد

پروپوزال روش تحقیق ارشد از قسمت های مختلفی تهیه شده است که در ادامه خواهد آمد .

نخستین مرحله ، انتخاب عنوان می باشد که لازمه هر کار تحقیقی است . بدون عنوان ، تحقیق هیچ معنایی ندارد . در واقع چیزی که در عنوان مطرح می شود ، نتیجه نهایی را نشان خواهد داد .

مرحله بعدی ، اصطلاحات و واژه ها هستند که باید به طور فنی و مختص همان موضوع پروپوزال باشند و با توجه به منابع اصلی ، برای آن ها تعریفی ارائه شده باشد .

مرحله بعدی، شرح و بیان مسئله تحقیق است. در این مرحله، یکی از سوالات و دغدغه های پژوهشگر مطرح می شود و او علل ها را ریشه یابی می کند و سپس در صدد حل آن ها بر می آید.

مرحله اهمیت و ضرورت موضوع تحقیق نیز مهم است . در این مرحله ، اهمیت موضوع تحقیق مشخص می شود و ضرورت انجام آن به اطلاع مخاطب می رسد .

در پروپوزال روش تحقیق ارشد ، پیشینه تحقیق از مراحل بسیار مهم است . در این مرحله لازم است تا پژوهشگر به سوابق و اسناد و مدارک موضوع تحقیق اشاره کرده تا آگاهی افراد را گسترش دهد .

در ادامه پژوهشگر می تواند به بیان سوالات تحقیق خود بپردازد تا بتواند به تحقیق خود ، جهت بدهد . این سوالات باید مستقیما راجع به اهداف تحقیق باشند .

در ادامه یک فرضیه مطرح خواهد شد که در واقع حدس و گمانی است که محقق درباره راه حل این سوالات بدان می پردازد .

در مرحله آخر نیز نتیجه تحقیق و کاربرد آن ، مطرح می شود که می تواند به خیلی از سازمان های درگیر این مسئله ، اشاره نماید .

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش اطلاعات حسابداری منابع انسانی در بهبود ارزش سازمانی

5 Apr 2019

پروپوزال حسابداری

دانلود پروپوزال حسابداری : مطالعه ای بر نقش اطلاعات حسابداری منابع انسانی در بهبود ارزش سازمانی

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر نقش اطلاعات حسابداری منابع انسانی در بهبود ارزش سازمانی (مطالعه موردی: شرکت های بورس تهران)

عنوان انگلیسی :

A Study on the Role of Human Resource Accounting Information in Improving Organizational Value (Case Study: Tehran Stock Exchange Companies)

رشته های مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط :

روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد حسابداری برای پایان نامه

اصول نگارش پروپوزال حسابداری : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1397
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی

روش های صحیح دانلود رایگان پروپوزال حسابداری :

دانلود رایگان پروپوزال یکی از عناوینی است که بارها و بارها توسط دانشجویان مقطع ارشد و دکتری حسابداری جستجو می‌شود. افرادی که وارد این مقاطع تحصیلی می‌شوند بیشتر زمان خود را صرف تحقیق روی موضوعات مختلف می‌کنند و پروپوزال و پایان نامه برای آن‌ها بسیار بار ارزش‌تر از درس‌های تئوری است . اگر دانشجوی مقطع تحصیلات تکمیلی هستید یا در مقطع دکتری ادامه تحصیل می‌دهید ، بی‌شک عنوان‌هایی مانند نمونه پروپوزال ، دانلود پروپوزال و ... را در اینترنت جستجو کرده‌اید . برخلاف دوران کاردانی و کارشناسی که درس‌های تئوری از اهمیت بسزایی برخوردار هستند و واحدهای عملی درس‌ها تنها در چند واحد آزمایشگاهی خلاصه می‌شوند، در مقاطع تحصیلی بالاتر باید بیشترین زمان تحصیل خود را صرف تحقیق و بررسی موضوعات مرتبط با رشته خود نمایید ؛ زیرا یک دانشجوی ارشد یا دکتری با وجود این که در مقاطع تحصیلی قبلی درس‌های زیادی را گذرانده است به خوبی با مطالب تئوری در حوزه‌ای که در آن تحصیل می‌کند آشنا است و اکنون نوبت آن رسیده که هر آنچه را تنها در قالب درس‌های دانشگاهی و کتاب و جزوه‌های مختلف آموخته است به کار بگیرید و شاخه جدیدی از علم را گسترش دهد .

به همین دلیل پس از گذراندن تعدادی واحد تئوری در این دو مقطع تحصیلی باید وارد بخش پروپوزال نویسی شوید . دانشجو در قالب پروپوزال موضوعی که می‌خواهد درباره آن تحقیق کند و چگونگی انجام کار را بیان می‌کند و زمان بندی که برای هر مرحله از کار را در نظر گرفته لحاظ می‌کند .

به ظاهر نوشتن پروپوزال چندان دشوار هم به نظر نمی‌رسد ، اما در واقعیت نگارش پروپوزال سخت‌ترین قسمت یک کار تحقیقاتی است؛ زیرا هنگام انجام پایان نامه باید به هر آنچه در این سند بیان شده عمل کنید. در اصل پروپوزال فونداسیون اصلی پایان نامه ارشد و دکتری را تشکیل می‌دهد . یک پروپوزال ضعیف توسط شورای آموزش دانشکده تایید نخواهد شد و یک پروپوزال پیچیده نیز شما را در چرخه‌ای قرار می‌دهد که هرگز نمی‌توانید از آن خارج شوید و همین امر سبب می‌شود که رویای روزهای دفاع از پایان نامه را تنها در خواب ببینید . در این مرحله حتی برخی از افراد از ادامه تحصیل منصرف می‌شوند و قید مدرک ارشد یا دکتری را علیرغم این که زحمت زیادی برای آن متحمل شده‌اند می‌زنند . دانلود پروپوزال به شما  کمک می‌کند تا اولین قدم‌های شروع نگارش پایان نامه را عاقلانه‌تر بردارید و هرگز با این مشکلات مواجه نشوید .

 

دانلود پروپوزال حسابداری به صورت رایگان ، اولین قدم برای نگارش یک پایان نامه باکیفیت

اگر درباره پروپوزال نویسی هیچ دانشی ندارید یا هیچ نمونه مشابهی را نتوانسته‌اید تاکنون پیدا کنید که به موضوع ایده آل شما نزدیک باشد ، در بین  روش‌های دانلود پروپوزال بهتر است از گزینه دانلود رایگان پروپوزال استفاده کنید .

 با تایپ این کلمه در موتورهای جستجو لیست بلند بالایی از پروپوزال‌های نوشته شده برای رشته‌های مختلف پیش روی کاربر باز می‌شود که گاه سبب سردرگمی بیشتر وی گردد .

به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم در کنار عنوان دانلود رایگان پروپوزال نام رشته تحصیلی دانشگاهی خود را ذکر کنید تا تنها پروپوزال‌هایی که مرتبط با شناخته تحصیلی شما هستند قابل مشاهده باشند. در میان این پروپوزال‌ها می‌توان مواردی را پیدا کرد که جهت راهنمایی نگارش پروپوزال برای دانشجو مفید هستند و دانشجو را از ظلمتی که در آن گرفتار شده نجات می‌دهند .

اما اگر می‌خواهید پروپوزالی که استفاده می‌کنید از بین پروپوزال‌های تصویب شده در دانشگاه‌های معتبر بوده و از بین بهترین پروپوزال‌ها انتخاب شده باشد. به شما پیشنهاد می‌کنیم خرید پروپوزال را به جای دانلود پروپوزال به صورت رایگان مد نظر داشته باشید؛ زیرا با پرداخت مبلغی اندک می‌توانید یکی از بهترین پروپوزال‌ها را در حیطه تحصیلی خود به دست بیاورید و دانش کامل‌تری برای شروع نگارش پروپوزال و ساختار بندی پایان نامه اصلی خواهید داشت .

فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع

شرح موضوع

یکی از وظایف اصلی که دانشجویان در دوره کارشناسی ارشد دارند، نگارش پروپوزال می باشد، که مرحله اول نگارش پایان نامه محسوب می گردد و می توان گفت که مهم ترین مرحله نوشتن پایان نامه نیز، همین پروپوزال است. مطمئنا نگارش آن نیز آسان نیست و قرار هم نیست که آسان باشد، در همین راستا دانشجویان ممکن است با یک سری مشکلات در این زمینه روبرو گردند، مخصوصا ساختارهای استانداردی که توسط دانشگاه ها ارائه شده و این تحقیق باید منطبق با این استانداردها نوشته شود. بدین منظور، یکی از راه حل های پیشنهادی برای یادگیری این ساختارها، مطالعه چندین پروپوزال می باشد که به طور استاندارد نوشته شده اند. همچنین مطالعه پروپوزال های مختلف می تواند زمینه ساز ایده های تحقیقاتی جدیدی برای انتخاب موضوع مناسب برای اهداف دانشگاهی باشد.

این پروپوزال نیز با همین هدف در اختیار شما قرار گرفته و برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده است. ساختارهای مورد نظر، از جمله مدل مفهومی، جامعه آماری، ابزارهای پژوهشی و روش تحقیق در آن رعایت شده اند. موضوع مورد بحث در این پروپوزال مربوط به “حسابداری منابع انسانی” می باشد که در ادامه به شرح مختصری از آن اکتفا کرده ایم.

حسابداری منابع انسانی، فرآیند شناسایی و گزارش دهی سرمایه گذاری های انجام شده در منابع انسانی یک سازمان است که در حال حاضر در شیوه های حسابداری متداول، مورد توجه قرار نگرفته است. این تعمیم یافته اصول حسابداری استاندارد است. سنجش ارزش منابع انسانی می تواند به سازمان ها در مستند سازی دقیق دارایی های خود کمک کند.

قسمت هایی از پروپوزال ارشد حسابداری

در ادامه این نمونه آماده پروپوزال ارشد حسابداری میخوانید : 

فرآیند منابع انسانی برای برآورده کردن تعدادی از اهداف درون سازمان، برقرار شده است. اینها شامل موارد زیر می باشند:

  1. فراهم کردن اطلاعات ارزش هزینه برای گرفتن تصمیمات مدیریتی صحیح و موثر در مورد استخدام، تخصیص، توسعه و حفظ منابع انسانی جهت دستیابی به اهداف سازمانی مقرون به صرفه
  2. نظارت موثر بر استفاده از منابع انسانی توسط مدیریت.
  3. داشتن تحلیل در مورد «دارایی انسانی» یعنی اینکه آیا چنین دارایی هایی حفظ می شوند، تخلیه می شوند یا ارزشمند تلقی می شوند.
  4. کمک به توسعه اصول مدیریت و تصمیم گیری مناسب برای آینده، با دسته بندی پیامدهای مالی شیوه های مختلف.

بانک مقالات ترجمه شده و بیس برای پایان نامه سال 2019

پروپوزال آماده و مقاله بیس معماری 2019

5 Apr 2019

پروپوزال معماری

در دپارتمان معماری موسسه آموزشی مشاوران علوم تهران هم اکنون صدعا نمونه آماده پروپوزال معماری ] مقاله بیس معماری , دانلود پایان نامه و مقاله بیس پایان نامه و پروپوزال رشته مهندسی معماری  را تدارک دیده ایم . با صرف زمان کمی میتوانید پروپوزال و مقالع بیس پایان نامه معماری مورد نظرتان را انتخاب کردع و دانلود نمایید.

جدیدترین نمونه ها

دانلود پروپوزال معماری با موضوع فرش مواد اولیه و رنگرزی: ارائه سيستم خبره و هوشمند جهت تسريع  فرآيند انتخاب نسخه رنگرزي در صنعت فرش دستباف دانلود پروپوزال آماده و پروپوزال تکمیل شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، ...
مشاهده جزئیات

دانلود مقاله بیس معماری

صد ها نمونه مقالع بیس معماری با تنوع موضوعی بالا را از ما بخواهید.

Investigation of the friction and wear properties of Ti/TiB2/MoS2 graded-composite coatings deposited by CFUBMS under air and vacuum conditions (2014) بررسی اصطکاک و خواص پوشاندن تیتانیوم پوشش های مدرج-کامپوزیتی Ti/TiB2/MoS2 ته نشین  شده با       CFUBMS     تحت هوا و شرایط خلاء توضیحات: 6 صفحه ...
مشاهده جزئیات
Measuring Privacy Risk in Online Social Networks (2010) ارزیابی ریسک محرمانگی (پنهانی) در شبکه های اجتماعی آنلاین توضیحات: 8 صفحه انگلیسی، 17 صفحه فارسی (word) دانلود رایگان مقاله انگلیسی چکیده فارسی سنجش ریسک محرمانگی در شبکه های اجتماعی آنلاین، یک کار چالش بر انگیز است. یکی از ...
مشاهده جزئیات
Black spots identification through a Bayesian Networks quantification of accident risk index (2013) شناسایی نقاط سیاه با استفاده از شاخص های کمی ریسک در شبکه های بیزی  (  Bayesian Network) توضیحات: 16 صفحه انگلیسی، 11 صفحه فارسی (word) دانلود رایگان مقاله انگلیسی چکیده فارسی تصادفات رانندگی ...
مشاهده جزئیات
Integrated Circuit Interconnect Lines on Lossy Silicon Substrate with Finite Element Method (2014) خطوط به هم پیوسته مدار یکپارچه در ماده سیلیکونی پر اتلاف با روش اجزاء محدود توضیحات: 5 صفحه انگلیسی، 11 صفحه فارسی (word) دانلود رایگان مقاله بیس معماری به زبان انگلیسی چکیده فارسی ماده سیلیکونی دارای ...
مشاهده جزئیات
Recent developments in polysaccharide-based materials used as adsorbents in wastewater treatment (2005) تحولات اخیر در مواد مبتنی بر پلی ساکارید به عنوان جاذب در تصفیه فاضلاب مورد استفاده قرارگرفت توضیحات: 33 صفحه انگلیسی، 42 صفحه فارسی (word) دانلود رایگان مقاله انگلیسی چکیده فارسی آلودگی شیمیایی آب ...

مقاله بیس معماری بصورت word

هم اکنون 120 نمونه کامل مقاله بیس معماری بصورت word قابل دانلود است . برای مقاله بیس معماری  word
Post-construction performance of a two-tiered geogrid reinforced soil wall backfilled with soil-rock mixture (2014) ژئو تکستایل ها (بافت زمینی) و ژئو ممبرین ها: کارایی پس از ساخت یک ژئوگرید دو لایه ای آرماتور با دیواره خاکریزی شده با مخلوط خاک و سنگ توضیحات: ...
مشاهده جزئیات
Effects of the PEDOT interface trap distribution in polymeric OLEDs (2011)   اثرات ناشی از توزیع تله رابط PEDOT در OLEDهای پلیمری توضیحات: 7 صفحه انگلیسی، 11 صفحه فارسی (word) دانلود رایگان مقاله انگلیسی چکیده فارسی از چهار نوع متفاوت پراکندگی PEDOT برای پی بردن به OLEDهای ...
مشاهده جزئیات
Effect of dust accumulation on solar transmittance through glass covers of plate-type collectors (2001) اثر تجمع گرد و غبار بر عبور انرژی خورشیدی از میان پوشش های شیشه ای جمع کننده های صفحه ای توضیحات: 16 صفحه انگلیسی، 18 صفحه فارسی (word) دانلود رایگان ...

پروپوزال معماری : مشاهده جزئیات

Mechanical joining of magnesium alloys (2010) اتصال مکانیکی آلیاژهای منیزیم توضیحات: 26 صفحه انگلیسی، 21 صفحه فارسی (word) دانلود رایگان مقاله انگلیسی چکیده فارسی در مقایسه با روش های اتصال حرارتی مانند جوشکاری و لحیم کاری، تکنیک اتصال مکانیکی برای این قابل توجه است که مواد ...
مشاهده جزئیات
Design of low power CMOS ultra wide band low noise amplifier using noise canceling technique (2013) طراحی تقویت کننده صدای کم پهنای باند فرا CMOS قدرت پایین با استفاده از تکنیک باطل کردن صدا توضیحات: 6 صفحه انگلیسی، 9 صفحه فارسی (word) دانلود رایگان ...

پروپوزال آماده معماری

دانلود پروپوزال آماده معماری انیمیشن: ارتباط نقاشی سده­ی بیستم و انیمیشن (ساخت یک فیلم انیمیشن تجربی) دانلود پروپوزال آماده و پروپوزال تکمیل شده انیمیشن با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون ...
مشاهده جزئیات
دانلود پروپوزال آماده: شخصیت پردازی شر بر مبنای تفکر اسلامی (با مطالعه موردی مجموعه تلویزیونی معصومیت از دست رفته) قسمت هایی از پروپوزال: بیان مسأله: در این پژوهش قصد داریم تعریفی از شر ، شخصیت پردازی و ترکیب این دو با هم بدهیم و بررسی ...
مشاهده جزئیات
دانلود پروپوزال آماده: شاخصه های الگوی مسکن پایدار (با تاکید بر نقش عرصه های گروهی در پایداری اجتماعی مجتمع های مسکونی) درمشهد قسمت هایی از پروپوزال: بیان مسأله: امروزه به علت نگرش کمی به مسکن وتوجه به رفع کمبود آن از یک طرف و نگرش ...
مشاهده جزئیات

دانلود مقاله بیس و پرپوزال رشته معماری و هنر

دانلود پروپوزال آماده: سیستم پویا برای نخستین بار توسط پروفسور “جی دابلیو فارستر قسمت هایی از پروپوزال: بیان مسأله: از زمان شروع انقلاب صنعتی و تولید و مصرف سوخت‌های فسیلی که هم‌زمان با توسعه‌ی شهرنشینی انسان برای کسب درآمد و ثروت‌اندوزی برای ثروتمندان و رنج ...
مشاهده جزئیات
دانلود پروپوزال آماده:  زیبایی شناسی انیمیشن مستند با نگاهی به آثار دو دهه اخیر قسمت هایی از پروپوزال: بیان مسأله: در دو دهه گذشته، تولید آن دسته از فیلم هایی که به عنوان انیمیشن مستند شناخته می شوند، افزایش یافته است و غالبا در جشنواره ...
مشاهده جزئیات
دانلود پروپوزال آماده:  روایت¬شناسی سینمای مستند دهه هشتاد ایران براساس نظریات دیوید بوردول قسمت هایی از پروپوزال: بیان مسأله: روایت ضرورتا باید کسی را داشته باشد تا متن را ارائه کند  مولف، قصه­ی داستان را روایت کند  راوی، در جهان داستان زندگی کند، غم­ها و ...
مشاهده جزئیات
دانلود پروپوزال آماده:  رمانس ایرانی از نظر ساختار و محتوا با توجه به رویکرد نورتروپ فرای قسمت هایی از پروپوزال: بیان مسأله: هر روزه با حجم انبوهی از تولیدات دراماتیک روبروییم که مخاطبین خود را مسحور و به صندلی­ سالن­های مختلف-چه سینما و چه تئاتر- ...
مشاهده جزئیات
دانلود پروپوزال آماده:  راهکارهای ایجاد طرح و نقش مدرن در منسوجات بافتی طرح دار (مبلمان) قسمت هایی از پروپوزال: بیان مسأله: مدرنیته نوعی شیوه زیستن و تجربه کردن زندگی به شمار می آید که از تحولات صنعتی شدن، شهرنشینی و تفکیک حوزه دینی از غیر ...
مشاهده جزئیات
Foundations of Attack–Defense Trees (2011) فونداسیون درختهای حمله-دفاع - توضیحات: 16 صفحه انگلیسی، 21 صفحه ترجمه آماده فارسی (word) دانلود رایگان مقاله انگلیسی - چکیده ترجمه فارسی: تعاریف رسمی درختان حمله-دفاع را ارائه خواهیم داد. بحث می کنیم که این درختان ابزاری ساده و در عین ...
مشاهده جزئیات

دانلود مقاله ترجمه شده معماری

SnowFlock: Rapid Virtual Machine Cloning for Cloud Computing (2009) اسنوفلاک: تکثیر سریع ماشین مجازی برای محاسبه ابر - توضیحات: 12 صفحه انگلیسی، 25 صفحه ترجمه آماده فارسی (word) دانلود رایگان مقاله انگلیسی - چکیده ترجمه فارسی: انشعاب ماشین مجازی (VM), انتزاع جدید محاسبه ابری بوده که ...
مشاهده جزئیات
Shape memory alloys (2007) آلیاژهای حافظه قالب - توضیحات: 20 صفحه انگلیسی، 35 صفحه ترجمه آماده فارسی (word) دانلود رایگان مقاله انگلیسی - چکیده ترجمه فارسی: هدف سمینار جاری , معرفی آلیاژهای اثر حافظه می باشد , موادی که با اعمال گرما دچار تغییر شکل می ...
مشاهده جزئیات
Industrial brand value and relationship performance in business markets — A general structural equation model (2006) کاربرد آلیاژهای حافظه شکل در ساختمانهای شهر ی - توضیحات: 9 صفحه انگلیسی، 22 صفحه ترجمه آماده فارسی (word) دانلود رایگان مقاله انگلیسی - چکیده ترجمه فارسی: آلیاژ حافظه شکل ...
مشاهده جزئیات

مقاله ترجمه شده با بیس مقاله از زبان انگلیسی word معماری

Superconductivity(2010) ابررسانایی توضیحات: 8 صفحه انگلیسی، 10 صفحه فارسی (word) دانلود رایگان مقاله انگلیسی   چکیده فارسی پدیده ی ابر رسانایی که در آن مقاومت الکتریکی تعدادی از مواد به طور کامل در دماهای پایین ازبین می رود،یکی از جالب ترین و پیچیده ترین مسائل در جسم ماده ...
مقاله ترجمه شده با بیس مقاله از زبان انگلیسی word معماری  مشاهده جزئیات
Fast communication: Nonlinear system identification using IIRSpline Adaptive Filters (2015) ارتباط سریع: شناسایی سیستم غیر خطی با استفاده از فیلتر های انطباقی Spline IIR توضیحات: 6 صفحه انگلیسی، 15 صفحه فارسی (word) دانلود رایگان مقاله انگلیسی چکیده فارسی هدف این مقاله ، گسترش کار قبلی برروی ...
مشاهده جزئیات
An enzymatic biosensor for hydrogen peroxide based on CeO2 nanostructure electrode posited on ITO surface (2013) یک بیوسنسور آنزیمی برای پایه پروکسید هیدروژن بر روی نانوساختار CeO2       الکترورسوب یافته در سطح ITO توضیحات: 6 صفحه انگلیسی، 14 صفحه فارسی (word) دانلود رایگان مقاله انگلیسی چکیده ...
مشاهده جزئیات
Interdigitated Microelectrodes Biosensor for Thyroid Stimulating Hormone Detection (2013) بیو سنسورهای بهم پیوسته میکرو الکترود برای شناسایی هورمون تحریک کننده تیروئید توضیحات: 4 صفحه انگلیسی، 10 صفحه فارسی (word) دانلود رایگان مقاله انگلیسی چکیده فارسی شناسایی هورمون های تحریک کننده تیروئید (TSH) برای مداخله زود هنگام ...

مقاله ترجمه شده با بیس مقاله از زبان انگلیسی word معماری

مشاهده جزئیات
Applying Linked Data Technologies to Greek Open Government Data: A Case Study (2008) بکارگیری فناوری های داده های مرتبط برای داده های دولت باز یونان توضیحات: 8 صفحه انگلیسی، 10 صفحه فارسی (word) دانلود رایگان مقاله انگلیسی چکیده فارسی داده های دولت باز منبع ارزشمندی از ...
مشاهده جزئیات
Radial Basis Function Based Neural Network for Motion Detection in Dynamic Scenes (2013) شبکه عصبی مبتنی بر تابع مبنای شعاعی برای کشف حرکات در محیط های پویا توضیحات: 12 صفحه انگلیسی، 27 صفحه فارسی (word) دانلود رایگان مقاله انگلیسی چکیده فارسی کشف حرکات، فرایند بخش بندی ...
مشاهده جزئیات
دانلود پروپوزال آماده:  دلالت های معنایی در فیلم های سینمایی قسمت هایی از پروپوزال: 1- بیان مسأله: همان‌طور که گفته شد در فرایند ارتباط، پیام یا پیام‌های به ریخت‌هایی گوناگون از فرستنده به گیرنده منتقل می‌شود، با یک نگاه عمیق‌تر می‌توان هر پیام را یک ...
مشاهده جزئیات
دانلود پروپوزال آماده: تحلیل گفتمان جنسیت در نقاشی‌های عصر قاجار: مطالعه موردی نقاشی دوره فتحعلی‌شاه قاجار (1250-1212 ه.ق) قسمت هایی از پروپوزال: 1- بیان مسأله: بنا به تعریف بوردیو هر اثر هنری درون فضایی تعریف می‌شود و این فضا به معنای نظامی همگون از اندیشه ها ...
مشاهده جزئیات
دانلود پروپوزال آماده: تحلیل گفتمان جشنواره کن و اسکار با مطالعه موردی فیلم طعم گیلاس و جدایی نادر از سیمین قسمت هایی از پروپوزال: 1- بیان مسأله: سینما به عنوان هنر هفتم، بخشی از نظام ارتباطات محسوب می شود که همواره بر تولید و تحلیل ...
مشاهده جزئیات
دانلود پروپوزال آماده: تحلیل گفتمان انتقادی در فیلم "یه حبه قند" قسمت هایی از پروپوزال: 1- بیان مسأله: تحلیل­گفتمان­انتقادی، گرایشی بین رشته­ای است که از دهه 1960 تا اواسط دهه 1970 طی تغییراتی گسترده در رشته­هایی مانند انسان­شناسی، جامعه­شناسی، روان­شناسی، زبان­شناسی، نشانه­شناسی و غیره که ...
مشاهده جزئیات
دانلود پروپوزال آماده: تحلیل گفتمان جنگ و رابطه آن با سینما در سه دهه بعد از انقلاب ایران (با تاکید بر آثار حاتمی کیا) قسمت هایی از پروپوزال: 1- بیان مسأله: سینمای جنگ در ایران که عموما با نام سینمای "دفاع مقدس"شناخته می­شود،­ به علت ...
مشاهده جزئیات
دانلود پروپوزال آماده: تحلیل ظرفیت های نمایشی داستان فریدون در شاهنامه و مقایسه تطبیقی آن با لیرشاه شکسپیر قسمت هایی از پروپوزال: 1- بیان مسأله: وجود شباهت های انکار ناپذیر چه به لحاظ محتوا و روند داستان و چه به لحاظ شخصیت پردازی و دیگر ...
مشاهده جزئیات
دانلود پروپوزال آماده: تحلیل ساختاری و زیبایی‌شناسی زیورآلات آبگینه معاصر ایران و بررسی شرایط حضور آن در بازارهای جهانی قسمت هایی از پروپوزال: 1- بیان مسأله: توجه به هنر آبگینه با در نظر گرفتن پیشینه‌ی پر محتوای آن در ادوار گذشته و قدمت و کیفیت ...
مشاهده جزئیات
دانلود پروپوزال آماده: تحلیلِ انتقادیِ گفتمانِ فیلمِ ایرانیِ«یه حبه قند»اثرِ رضا میرکریمی قسمت هایی از پروپوزال: 1- بیان مسأله: تحلیلِ گفتمان که در زبانِ فارسی به معنی سخن‌کاوی، ‏تحلیلِ کلام و تحلیلِ گفتار نیز ترجمه شده است، یک گرایشِ میان‌رشته‌ای است که از سال 1960 ...
مشاهده جزئیات
دانلود پروپوزال آماده: تبلیغات در تئاتر ایران قسمت هایی از پروپوزال: 1- بیان مسأله: تبلیغات یکی از راه های رایج جلب نظر مخاطب به سوی یک کالا است. حال ممکن است این کالا محصولی صنعتی و تجاری و یا محصولی هنری باشد. به طور کلی ...
مشاهده جزئیات
دانلود پروپوزال آماده: تأثیر نقوش سفال کلار بر قالی کلاردشت قسمت هایی از پروپوزال: 1- بیان مسأله:   .................................   2- اهمیت و ضرورت تحقیق:   .................................   3- پیشینه تحقیق:   .................................   4- اهداف تحقیق: ........................................... 5- فرضيه ‏هاي تحقیق: ........................................... 6- مدل تحقیق .............................. 7- سوالات تحقیق: ........................................... 8- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی): ........................................... 9- ...
مشاهده جزئیات

پروپوزال آماده و تکمیل شده معماری

دانلود پروپوزال آماده معماری: تأثیر مشخصات ساختمانی فرش دستباف( نوع گره، جنس نخ چله وتعداد لای نخ پرز )در تعیین خواص عملکردی آن قسمت هایی از پروپوزال: 1- بیان مسأله:   .................................   2- اهمیت و ضرورت تحقیق:   .................................   3- پیشینه تحقیق:   .................................   4- اهداف تحقیق: ........................................... 5- فرضيه ‏هاي تحقیق: ........................................... 6- مدل تحقیق .............................. 7- سوالات تحقیق: ........................................... 8- ...
دانلود نمونه پروپوزال معماری  موضوع: بررسی ابزار آلات و اصطلاحات موسیقی در دیوان خاقانی  نمونه پروپوزال تکمیل شده و آماده رایگان مدیریت و روانشناسی و کامپیوتر و پزشکی و حسابداری و فرم نمونه پر شده پروپوزال دکتری و ارشد برای روش تحقیق رایگان. فرم ...
مشاهده جزئیات
پروپوزال تکمیل شده معماری
دانلود پروپوزال آماده: بررسی نقش­مایه­های هندسی در نشانه­های انتزاعی دهه 70 و 80 ایران عنوان پایان­نامه عملی طراحی 15 نشانه با استفاده از نقش­مایه­های هندسی  فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس ...
مشاهده جزئیات
پروپوزال تکمیل شده معماری :  دگردیسی زیبایی شناسی، در سینمای مستند نوین ایران با نگاهی به گزیده فیلم های دهه 80 قسمت هایی از پروپوزال: 1- بیان مسأله: در مسیر سینمای مستند ایران جریانی نوین شکل گرفته است که مختصات ویژه و متفاوتی از جریان غالب مستند سازی ...
مشاهده جزئیات
دانلود پروپوزال آماده معماری:  دستيابي به تحليل دريافت شهروندان قائمشهري از موسيقي محلي مازندران قسمت هایی از پروپوزال: 1- بیان مسأله: امروزه ما در دوراني به سر مي‌بريم كه ديگر موسيقي ،بخشي از زندگي روزمره آدم ها در آمده است و از سويي ديگر تجربه مصرف ...
مشاهده جزئیات
دانلود پروپوزال آماده رشته معماری:  خانه ی ایرانی (خانه ی امروزی با دیدگاه ایرانی_اسلامی) قسمت هایی از پروپوزال: 1- بیان مسأله: امروزه مسکن ظاهرا فقط محلی برای سکونت می باشد نه برای آرامش روحی و روانی افراد خانواده زیرا بسیاری از سودجویان و ماده پرستادن دنیای غرب ...
مشاهده جزئیات
دانلود پروپوزال معماری:  تاثیر موسیقی درمانی بر کاهش افسردگی سالمندان ساکن در خانه سالمندان استان ایلام قسمت هایی از پروپوزال: 1- بیان مسأله: یافته های بژوهشی نشان میدهد که پس از اجرای موسیقی درمانی افسردگی سالمندان کاهش یافته است(پاکدامن و همکاران).در ایران نتایج پژوهش فروغان ...
مشاهده جزئیات
دانلود پروپوزال آماده:   حکمت مساجد اسلامی با تکیه بر مسجد شیخ لطف الله قسمت هایی از پروپوزال: 1- بیان مسأله: تعابیر بسیاری از حکمت وجود دارد که هر کدام اشاره به ساحاتی مختلف دارد. اما هنراسلامی تعبیری که از حکمت دارد به قلمرویی متعالی ...
مشاهده جزئیات

پروپوزال رشته معماری به همراه مقاله بیس

دانلود پروپوزال معماری به همراه مقاله بیس معماری آماده:  چگونگی راه یابی مولفه های دینی فرهنگ عامه در فیلم های ایرانی با بررسی فیلم به همین سادگی قسمت هایی از پروپوزال: 1- بیان مسأله: از اوایل قرن بیستم میلادی و با ظهور عکاسی؛سینما و شیوه های باز تولید و تکثیر آثار ...
مشاهده جزئیات
دانلود پروپوزال آماده: تحلیل و ارزیابی صورت بندی مضامین معنوی (حس معنوی – استعلایی) در سینمای فرانک دارابانت قسمت هایی از پروپوزال: 1- بیان مسأله: هنر همواره بیانگر شکلی از اشتیاق آدمی برای جاودانگی است. به بیان امروزی مشتاق بودن یعنی هیجان زده‏ بودن برای ...
مشاهده جزئیات
دانلود پروپوزال آماده: تصویرگری قصص قرآنی پیامبران برای گروه مخاطب کودک با هدف آموزش مفاهیم دینی و اخلاقی قسمت هایی از پروپوزال: 1- بیان مسأله: قرآن کریم آخرین کتاب آسمانی است و برای هدایت نوع بشر و همه اعصار و ملل فرستاده شده است، لذا ...
مشاهده جزئیات

مقاله ترجمه شده معماری

دانلود مقاله ترجمه شده معماری : تحلیل مولفه های سینمای دینی با مروری بر فیلمهای منتخب دهه هشتاد هجری شمسی قسمت هایی از پروپوزال: 1- بیان مسأله: خداوند عزوجل در آیه 39 سوره احزاب می فرماید: الَّذينَ يُبَلِّغُونَ رِسالاتِ اللَّهِ وَ يَخْشَوْنَهُ وَ لا يَخْشَوْنَ أَحَداً إِلاَّ اللَّهَ وَ ...
مشاهده جزئیات
دانلود پروپوزال آماده: تحليل محتواي هويت اجتماعي زن با تأکيد بر هويت ديني در سينماي دهه هشتاد ايران قسمت هایی از پروپوزال: 1- بیان مسأله: موجوديت هر انساني به تلقي او از خود بستگي دارد و ميزان پيوند و دلبستگي فرد به بيرون از خود ...
مشاهده جزئیات

مشاهده نمونه های آماده

 

پروپوزال آماده رشته برق

5 Apr 2019

پروپوزال آماده برق

جدیدترین و کاملترین نمونه های پروپوزال آماده برق برای تمامی گرایش ها با امکان دانلود رایگان تعدادی از نمونه ها و خرید نمونه های کاملتر و جدیدتر .. علاوه بر پروپوزال آماده برق در سایت ما انواع مقاله بیس 2019 رشته مهندسی برق برای پایان نامه , نمونه های پایان نامه دانلودی برق در تمام گرایش ها و .. پرسشنامه و ... موجود است که میتوانید برای مشاهده و دانلود آنها روی دکمه زیر کلیک کنید.

پروپوزال مهندسی برق

دانلود پروپوزال چارچوب تحلیلی برای قابلیت اطمینان در نیروگاه های بادی

پروپوزال آمادهتوضیحات و دانلود

دانلود پروپوزال تحلیل قابلیت اطمینان در بهره برداری از ترانسفورماتورهای قدرت

پروپوزال آمادهتوضیحات و دانلود

دانلود پروپوزال مکانیابی بهینه محدود کننده جریان خطا در ریزشبکه

پروپوزال آمادهتوضیحات و دانلود

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر شارژ خودروهای الکتریکی روی ترانسفورماتورهای توزیع

پروپوزال آمادهتوضیحات و دانلود

دانلود پروپوزال آنالیز و پیش بینی مصرف انرژی برق با استفاده از روش های داده کاوی

پروپوزال آمادهتوضیحات و دانلود

دانلود پروپوزال عملکرد جزیره ای سیستم قدرت با در نظر گرفتن شاخص امنیت

پروپوزال آمادهتوضیحات و دانلود

دانلود پروپوزال بهبود کیفیت توان سیستم قدرت در حضور منابع تولید پراکنده

پروپوزال آمادهتوضیحات و دانلود

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر شاخص های پایداری گذار در سیستم های قدرت از طریق داده های واحدهای سنجش فازور

پروپوزال آمادهتوضیحات و دانلود

دانلود پروپوزال رویکردهای بهینه قیمت گذاری برق در بازارهای عمده فروش برق

پروپوزال آمادهتوضیحات و دانلود

دانلود پروپوزال راهبردهای قیمت گذاری برق در بازارهای رقابتی ایران

پروپوزال آمادهتوضیحات و دانلود

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر امکان بهره برداری و نصب انرژی های تجدیدپذیر در استان هرمزگان

پروپوزال آمادهتوضیحات و دانلود

دانلود پروپوزال تحلیل پایداری دینامیکی ریزشبکه ها با تمرکز بر توربین های بادی

پروپوزال آمادهتوضیحات و دانلود

دانلود پروپوزال پیکربندی مجدد و تخصیص بهینه خازن در سیستم توزیع در راستای کاهش تلفات

پروپوزال آمادهتوضیحات و دانلود

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر قابلیت اطمینان در ریزشبکه های هوشمند

 

دانلود پروپوزال و پایان نامه مدیریت بازرگانی و بازاریابی

5 Apr 2019

دانلود پایان نامه مدیریت بازرگانی

مرکز پایان نامه آبنوس در زمینه و موضوعات دانلود پایان نامه مدیریت بازرگانی برای شما برنامه ویژه ای تدارک دیده است . با دپارتمان تخصصی مدیریت آبنوس تماس بگیرید. ما در تمام مراحل دانلود پایان نامه مدیریت بازرگانی از انتخاب موضوع تا پایان مراسم ارائه دوش به دوش شما ایستاده ایم . و به شما کمک خواهیم کرد تا یک پایان نامه با استانداردهای بین المللی ارائه دهید .

آشنایی با رشته مدیریت و اصول پایان نامه نویسی مدیریت بازرگانی

  رشته تحصیلی مدیریت بازرگانی که سرآغاز آن از فرانسه و دانشگاه ESCP Europe بوده‌ و به بحث پیرامون چگونگی کنترل سود و سرمایه و هزینه و استفاده بهینه از امکانات می‌پردازد. هر رشته اصول پایان نامه نویسی خاص خود را دارد . و بدینسان دانلود پایان نامه مدیریت بازرگانی هم شرایط خاص منحصربفرد خود را داراست .  هدف از رشته مدیریت بازرگانی عبارت است ازآشنایی دقیق با وظایف اساسی سازمانهای بازرگانی، افزایش مهارت و توانایی دانشجویان در شناخت مسائل مبتنی به مدیریت، جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوط به هر یک از این مسائل، ارزیابی راه حلهای مختلف در مورد هر مسأله و تصمیم گیری و اجرای تصمیمات متخذه . تیلور پایه گذار این علم در مکتب کلاسیک بوده‌است.

اساتید برجسته رشته مدیریت بازرگانی

از استادان برجسته و بنام رشته مدیریت در ایران می‌توان دکتر مهدی الوانی، دکتر علی رضاییان، دکتر علی‌اکبر فرهنگی و دکتر سید رضا سید جوادین را نام برد.

دانلود پایان نامه مدیریت بازاریابی

در جهت دانلود پایان نامه مدیریت بازاریابی موضوعات ویژه ای برایتان داریم . رشته مدیریت بازاریابی که در سالهای اخیر به جایگاه باارزشی دست یافته‌ و به عنوان یک علم مطرح گردیده‌است. شرکت‌های بزرگ همواره درسالهای اخیر هزینه‌های سنگینی برای این مقوله در نظر گرفته و بازخورد مناسبی از آن دریافت نموده‌اند. بازاریابی خود به شاخه‌های متعددی تقسیم گردیده و دانشگاه‌ها سعی در پرورش متخصصین در شاخه‌های مختلف مدیریت بازاریابی نموده‌اند. دانلود پایان نامه مدیریت بازاریابی را می توان به شاخه های متعددی تقسیم کرد که مهمترین آنها بازار یابی داخلی و بازار یابی بین اللمللی است. از دانشمندان مطرح این علم در ایران می‌توان به دکتر احمد روستا و دکتر داور ونوس در سطح بین‌المللی و فرد دیوید و فیلیپ کاتلر اشاره نمود.

گرایش ها و موضوعات دانلود پایان نامه مدیریت بازاریابی

برخی از زیر شاخه‌های دانلود پایان نامه بازاریابی عبارت‌اند از e-marketing,e-commerce و بازایابی بین‌المللی، رفتار مصرف کننده، دانلود پایان نامه مدیریت بازاریابی داخلی، دانلود پایان نامه بازاریابی صنعتی و بازاریابی افقی و عمودی. هر یک از زیر شاخه‌های فوق ضمن تبعیت از اصول بازاریابی این امکان را فراهم آورده‌است تا متخصصین و علاقه‌مندان در زمینه‌ای خاص بررسی‌های لازم را به عمل آورند.

مطالب مرتبط

دانلود پروژه دانشجویی مدیریت

موسسه آبنوس در کلیه مقاطه رشته مدیریت دولتی در زمینه دانلود پروژه دانشجویی مدیریت دولتی در کنار شماست . برای ثبت درخواست دانلود پروژه مدیریت دولتی کافیست به قسمت ثبت درخواست رفته و درخواست خود را برای ما بفرستید . واقعا باید گفت ؛که در ابتدا انسانها درباره مدیریت چقدر میدانند؟دانش مدیریت تا چه حد علمی است و آیا مدیریت علم است یا هنر؟ بخشی از مدیریت را میتوان از طریق مدریت آموزش فرا گرفت و بخشی دیگررا ضمن کار باید آموخت در واقع بخشی را که با آموزش فرا گرفته می شود علم مدیریت است . و بخشی را که موجب به کار بستن اندوختها در شرایط گوناگون می شود هنر مدیریت می نامند.